ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Лайфхаки: як підключити Apple Pencil до iPad

author avatar ProIT NEWS

Є три Apple Pencils і всі вони по-різному поєднуються з вашим iPad. Більш того, у деяких випадках той самий олівець по-різному поєднується з різними поколіннями iPad.

Gizmodo ділиться лайфхаками, як підключити Apple Pencil до iPad.

Покоління Apple Pencil

Зараз у продажу є три Apple Pencils. Вони відрізняються специфікаціями, функціональністю і тим, як поєднуються з вашим iPad.

Apple Pencil першого покоління вийшов у 2015 році й коштує $100. Олівець другого покоління вийшов у 2021 році та продається за $130. У листопаді 2023 року ми отримали USB-C Apple Pencil за $79, який є найдоступнішою моделлю.

Перш ніж розпочати створення пари, ви можете переконатися, що у вас є Apple Pencil, який сумісний із вашим iPad. Щоб отримати допомогу, зверніться до цього посібника служби підтримки Apple.

Як підключити Apple Pencil першого покоління до iPad шостого-дев’ятого поколінь

Знявши ковпачок із задньої частини Pencil, ви побачите всередині роз’єм Lightning. Підключіть його до порту Lightning на iPad. На вашому iPad з’явиться опція створення пари Pair. Активуйте її.

Це все, що вам потрібно зробити, поки вам не знадобиться повторне з’єднання. Це може статися, якщо ви перезавантажите iPad, увімкнете режим польоту або з’єднаєте Pencil з іншим iPad. Якщо це станеться, вам потрібно буде повторити ці кроки, щоб повторно створити пару.

Як підключити Apple Pencil першого покоління до iPad десятого покоління

Для цього вам знадобиться спеціальний адаптер USB-C – Apple Pencil. Зніміть кришку Pencil і підключіть його до однієї зі сторін адаптера. Підключіть кабель USB-C до іншої сторони, а інший кінець кабелю – до iPad.

Коли на вашому iPad з’явиться кнопка Pair, торкніться її, щоб активувати створення пари. Після успішного з’єднання ви можете від’єднати Pencil від адаптера. Він залишатиметься підключеним, доки ви не з’єднаєте його з іншим iPad або не перезавантажите iPad. Якщо ви зробите щось із цього, виконайте ці дії ще раз.

Як підключити Apple Pencil другого покоління до iPad

Цей, мабуть, найпростіший. Просто розташуйте олівець там, де є регулятори гучності на iPad. Він автоматично приєднається до магнітного роз’єму, який знаходиться прямо посередині з того боку. Коли це станеться, ви почуєте приємне клацання. Інформативне вікно на iPad сповістить про те, що ваш Pencil успішно підключено.

Як підключити Apple Pencil (USB-C) до iPad

Для цього переконайтеся, що ваш iPad оновлено принаймні до iPadOS 17.1 або новішої версії. Відкрийте кінець Apple Pencil, щоб відкрити порт USB-C всередині. Підключіть кабель USB-C до порту, а інший кінець – до iPad. Все, ваш олівець готовий до використання.

Читайте й про інші лайфхаки на ProIT: як виконати апаратне скидання Chromebook, як покращити якість звуку під час дзвінків завдяки прихованим функціям iPhone та як оновити SSD меншого розміру до більшого.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.