ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Larian і Microsoft знайшли спосіб випустити Baldur’s Gate 3 на Xbox X|S цього року

author avatar ProIT NEWS

Незалежна студія Larian оголосила, що знайшла спосіб представити Baldur’s Gate 3 гравцям Xbox Series X|S вже цього року, повідомляє IGN.

Для того, щоб протягом 2023 року гра з’явилася на Xbox S, цю версію позбавлять можливості спільного проходження на єдиному екрані у різних вікнах, бо молодша консоль не справлялася з таким навантаженням.

«Надзвичайно радий підтвердити, що після вчорашньої зустрічі з Філом Спенсером ми знайшли рішення, яке дає нам змогу запропонувати Baldur’s Gate 3 гравцям Xbox ще цього року. Над цим ми працювали досить довго», – розповів засновник Larian Свен Вінке.

Він пояснив: консолі Xbox Series X матимуть функцію розділеного екрана, якої не буде на Xbox S. Однак усі поточні виправлення та вдосконалення, реалізовані на цей час, залишаться у версії для Xbox.

Крім того, між версіями Steam і Xbox Series відбуватиметься перехресне збереження.

Раніше у Larian повідомляли, що зіткнулися з проблемами під час розробки версії Baldur’s Gate 3 для Xbox через слабке апаратне забезпечення Series S. Студія намагалася адаптувати кооператив із розділеним екраном для запуску на всіх консолях. Microsoft навіть відправила інженерів працювати спільно з Larian над розв’язанням цієї проблеми. Це одна з найбільших ігор року, і Microsoft точно не хотіла її пропустити.

Крім того, Baldur’s Gate 3 вже з’явилась на ПК і має вийти 6 вересня для PlayStation 5.

Раніше ProIT повідомляв, що вийшов перший трейлер Call of Duty: Modern Warfare III.

Також ми писали, що хакери заражали гравців Call of Duty: Modern Warfare II шкідливим програмним забезпеченням.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.