ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Meta видалить всі облікові записи Oculus до кінця місяця

author avatar ProIT NEWS

Якщо ви ще не перенесли свій обліковий запис Oculus для VR-гарнітури Quest на Meta, то варто зробити це найближчим часом.

В електронному листі, надісланому користувачам, компанія повідомила, що видалить облікові записи Oculus вже 29 березня 2024 року. Користувачі втратять свої досягнення, список друзів і будь-який вміст, створений за допомогою облікового запису Oculus, якщо до цього часу не перейдуть до облікового запису Meta, повідомляє The Verge.

Облікові записи Oculus поступово відходять із 2020 року, коли компанія Meta, яка тоді ще називалася Facebook, почала вимагати від нових користувачів реєструватися за допомогою облікових записів Facebook.

У 2022 році компанія додала можливість створити обліковий запис Meta, пропонуючи альтернативу користувачам, які не хотіли пов’язувати свій обліковий запис Facebook із VR-гарнітурою Quest.

Meta припинила дозволяти користувачам входити в облікові записи Oculus у січні 2023 року. Якщо у вас є Quest, то це ваш останній шанс перенести обліковий запис Oculus на Meta.

Ви можете перенести свій обліковий запис, перейшовши на цю сторінку та зареєструвавши обліковий запис Meta з тією самою електронною адресою, яку використовували для Oculus. Звідти ви зможете отримати доступ до тих самих ігор, даних та інших покупок, збережених у вашому обліковому записі Oculus.

Раніше ProIT повідомляв, що Meta може продемонструвати свої перші окуляри AR вже цієї осені.

Нагадаємо, що на виставці CES 2024 були представлені розумні окуляри AR від різних компаній, які незабаром можуть стати частиною нашого повсякденного життя.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.