ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Meta може продемонструвати свої перші окуляри AR вже цієї осені

author avatar ProIT NEWS

Компанія Meta планує продемонструвати роки роботи над новими окулярами доповненої реальності під час конференції розробників вже цього року, повідомляє Business Insider.

За даними анонімних джерел, команду AR підштовхують до демонстрації високотехнологічних окулярів під час щорічної конференції Meta Connect для сторонніх розробників.

Ці окуляри, відомі як Orion, відрізняються від нещодавно представлених Ray-Ban Meta Smart Glasses і гарнітур Meta Quest. По-перше, Meta Smart Glasses не мають властивостей AR, а гарнітури в основному використовуються для ігор VR і змішаної реальності.

Проєкт Orion, яким керує підрозділ Meta Reality Labs, відповідальний за AR, віртуальну реальність, штучний інтелект і всі ініціативи, пов’язані з метавсесвітом, уже розробляється протягом кількох років.

Reality Labs, спочатку відомий як Oculus VR, є підрозділом Meta Platforms, що спеціалізується на створенні апаратного й програмного забезпечення віртуальної реальності та доповненої реальності. Це включає виробництво гарнітур Quest і розробку онлайн-платформ, таких як Horizon Worlds.

Раніше цього місяця генеральний директор Meta Марк Цукерберг опублікував фотографію на Threads, на якій зображені прототипи окулярів.

За даними Business Insider, принаймні дві оправи для окулярів, зображені на фото, були набагато товщі, ніж доступні розумні окуляри Meta.

У 2023 році компанія оголосила про дорожню карту напередодні своїх планів щодо випуску окулярів AR у 2027 році. До цього ми можемо побачити третє покоління розумних окулярів Ray-Ban у 2025 році, які постачатимуться зі смугою нейронного інтерфейсу як пристрій введення.

Нагадаємо, що на виставці CES 2024 були представлені розумні окуляри AR від різних компаній, які незабаром можуть стати частиною нашого повсякденного життя.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.