ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

OpenAI додає нові водяні знаки в зображення DALL-E 3

author avatar ProIT NEWS

Генератор зображень OpenAI DALL-E 3 додасть водяні знаки до метаданих зображень, оскільки все більше компаній розгортають підтримку стандартів Коаліції походження та автентичності вмісту (C2PA). Про це повідомляє The Verge.

У компанії кажуть, що водяні знаки від C2PA з’являться на зображеннях, створених на вебсайті ChatGPT та API для моделі DALL-E 3.

Користувачі мобільних пристроїв отримають водяні знаки до 12 лютого. Вони включатимуть як невидимий компонент метаданих, так і видимий символ CR, який з’являтиметься у верхньому лівому куті кожного зображення.

Люди можуть перевірити походження (тобто який інструмент штучного інтелекту використовувався для створення контенту) будь-якого зображення, створеного платформами OpenAI, через такі веб-ґсайти, як Content Credentials Verify.

Поки що лише нерухомі зображення, а не відео чи текст, можуть мати водяний знак.

В OpenAI зазначають, що додавання метаданих водяних знаків до зображень представляє «незначний вплив на затримку та не вплине на якість створення зображення». Також це трохи збільшить розмір зображення для деяких завдань.

Група таких компаній, як Adobe і Microsoft, наполягає на використанні водяного знака Content Credentials, щоб ідентифікувати походження контенту та показати, чи був він створений людьми чи за допомогою ШІ.

Adobe створила символ облікових даних контенту, який OpenAI додає до творів DALL-E 3. Meta теж нещодавно оголосила, що додаватиме теги до створеного ШІ контенту на своїх платформах соціальних мереж.

Визначення контенту, створеного штучним інтелектом, є однією з головних директив у розпорядженні адміністрації президента США Джо Байдена щодо ШІ. Але водяні знаки не є надійним способом зупинити дезінформацію.

В OpenAI кажуть, що метадані C2PA можна «легко видалити випадково або навмисно». Особливо тому, що більшість платформ соціальних мереж часто видаляють метадані із завантаженого контенту. Під час створення знімка екрана метадані пропускаються.

«Ми вважаємо, що застосування вказаних методів для визначення походження та заохочення користувачів розпізнавати ці сигнали є ключовими для підвищення достовірності цифрової інформації», – йдеться на сайті OpenAI.

Читайте також на ProIT: Генератор зображень DALL-E 3 з ШІ відтепер доступний у Bing Chat.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.