ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Microsoft Copilot тепер доступний як окрема програма на Android

author avatar ProIT NEWS

Корпорація Microsoft запустила спеціальну програму Copilot для Android. Нова програма доступна в Google Play Store і пропонує доступ до Copilot від Microsoft на базі штучного інтелекту без потреби в мобільній програмі Bing.

Помічений Neowin, Copilot для Android доступний уже майже тиждень, але версія для iOS ще не доступна, повідомляє The Verge.

Програма Microsoft Copilot для Android дуже схожа на ChatGPT, з доступом до можливостей чат-бота, створенням зображень через DALL-E 3 і можливістю створювати чернетки тексту для електронних листів і документів. Також вона включає безкоштовний доступ до останньої моделі OpenAI GPT-4, за що вам доведеться заплатити, якщо ви використовуєте ChatGPT.

Такий вигляд має інтерфейс Copilot на Android

Запуск програми Copilot для Android відбувся трохи більше ніж через місяць після того, як Microsoft змінила бренд Bing Chat на Copilot. Корпорація запустила свій штучний інтелект на початку цього року у своїй пошуковій системі Bing, інтегрувавши інтерфейс, схожий на ChatGPT, у результати пошуку.

Хоча це все ще доступно, Microsoft відмовилася від брендингу Bing Chat і дозволила Copilot бути більш автономним інтерфейсом, який також існує на власному виділеному домені на copilot.microsoft.com, так само як ChatGPT.

Запуск мобільних застосунків для Copilot здається наступним логічним кроком розширення цього автономного досвіду Copilot. Тим паче, що Bing Chat Enterprise також було перейменовано на Copilot.

Хоча наразі немає ознак версії Copilot для iOS, вірогідно, що вона теж буде випущена найближчим часом. А до того ви завжди можете використовувати програму Bing на iPhone або iPad для доступу до наявних функцій Copilot.

Раніше ми повідомляли, що Microsoft Copilot тепер може створювати музику завдяки інтеграції з Suno.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.