ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

OpenAI оголосила про оновлення ChatGPT і готує зниження цін для розробників

author avatar ProIT NEWS

OpenAI анонсувала випуск вдосконалених версій ChatGPT з новими можливостями та нижчими цінами. Про це OpenAI повідомила у своєму блозі.

Так, OpenAI оголосила про випуск удосконалених версій GPT-3.5-turbo та GPT-4, а також анонсувала новий інструмент — виклик функцій.

«Тепер розробники можуть описувати функції для gpt-4 і gpt-3.5-turbo, а модель інтелектуально вибиратиме для виведення обʼєкт, який містить аргументи для виклику цих функцій. Це новий спосіб більш надійного зв’язку GPT із зовнішніми інструментами та API», — повідомили в компанії.

Виклик функцій дозволяє розробникам більш надійно отримувати структуровані дані з моделі. Наприклад, розробники можуть створювати чат-ботів, які відповідають на запитання, викликаючи зовнішні інструменти (наприклад, плагіни ChatGPT).

Окрім того, в OpenAI анонсували зниження цін для розробників на 75%, а також зниження вартості вхідних токенів для GPT-3.5-turbo на 25%.

Нагадаємо, ChatGPT — нейромережевий чат-бот від OpenAI, реліз якого запустив нові перегони big tech у сфері штучного інтелекту.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.