ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

PayPal нарешті запускає підтримку Apple Pay для своїх кредитних і дебетових карток

author avatar ProIT NEWS

PayPal запроваджує підтримку Apple Pay для своїх кредитних і дебетових карток. Про цей крок було вперше оголошено ще минулого року як про один із трьох способів, якими PayPal планувала розширити впровадження Apple Pay, а також ширшу підтримку Apple Pay онлайн і Tap to Pay на iPhone. Про це повідомляє 9to5Mac.

Завдяки вказаній зміні користувачі PayPal, які мають дебетову чи кредитну картку PayPal, тепер можуть додавати свою картку до програми Apple Wallet. Цей крок був довгоочікуваним, оскільки переважна більшість інших банків та емітентів карток роками підтримують Apple Wallet й Apple Pay.

Користувачі PayPal можуть перейти до програми PayPal на своєму iPhone і знайти новий банер на головній сторінці програми з написом: «Оплачуйте за допомогою iPhone». Якщо його торкнутися, то відкриється програма Apple Wallet, де можна додати свою кредитну або дебетову картку PayPal.

Якщо ви не бачите нової кнопки «Додати до Apple Wallet» у програмі PayPal, то маєте змогу перейти безпосередньо до програми Apple Wallet і торкнутися значка «+» у верхньому правому куті, щоб додати свою PayPal-картку.

До того ж очікується, що компанія Venmo, яка належить PayPal, додасть підтримку Apple Pay до своїх фірмових дебетових і кредитних карток. Однак поки що невідомо, чи це також відбудеться в межах запуску цього тижня для користувачів PayPal.

Раніше ми повідомляли, що PayPal запускає власну криптовалюту – PYUSD.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.