ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

П’ять функцій, які варто спробувати на AirPods Pro 2

author avatar ProIT NEWS

У 2022 році компанія Apple представила надійне оновлення для своїх найкращих бездротових навушників, випустивши AirPods Pro 2. Відтоді Apple збільшила кількість ключових pro-функцій до 11, додавши ще 5 до AirPods Pro покоління "2.1", повідомляє 9to5mac.com.

Adaptive Audio

AirPods Pro 2 стартували з трьома режимами контролю шуму, які ефективно приглушує навколишні звуки.

Адаптивний режим «динамічно поєднує режим проникності й активне шумозаглушення відповідно до умов середовища користувача, щоб забезпечити найкращий досвід роботи в певний момент», повідомляє Apple.

Адаптивне аудіо дає змогу насолоджуватися наявністю проникності під час миття посуду, а потім плавно налаштувати шумозаглушення, коли ви вмикаєте пилосос. Ви навіть не помітите, що відбулося перемикання режимів, тому що відтворення аудіо звучить стабільно.

Conversation Awareness

Починаючи з найпершої версії у 2017 році, AirPods завжди чудово дозволяли зупинити звук і почути світ навколо. З автопаузою ви просто виймете AirPod із вуха, і відтворення зупиниться.

Якщо ви розмовляєте з увімкненою функцією розмови, AirPods Pro 2 автоматично зменшує гучність і покращує якість звуку голосів людей, з якими ви розмовляєте, а Conversation Awareness активно зменшуватиме фоновий шум позаду вас.

Завдяки цьому можна слухати музику і привітатися з кимось, хто проходить повз, навіть не торкаючись AirPods.

Mute/Unmute

Mute/Unmute може й не така приголомшлива функція, як Adaptive Audio або Conversation Awareness, але це зручно під час використання AirPods Pro 2 під час телефонного дзвінка. Це дає змогу легко вимкнути звук під час будь-якого виклику через AirPods, натиснувши на ніжку. Натисніть знову, щоб увімкнути звук. Не потрібно витягувати телефон.

Personalized Volume

Ця функція використовує машинне навчання, щоб дозволити AirPods «розуміти умови навколишнього середовища й уподобання прослуховування з часом для автоматичного точного налаштування мультимедійного досвіду».

Automatic Switching

Це функція для переміщення між пристроями Apple, яка існує вже деякий час. За словами фахівців Apple, оновлення цієї функції означає, що «час з’єднання між пристроями Apple користувача став значно швидший і надійніший».

Раніше ми повідомляли, що Марк Гурман у своїй колонці для Bloomberg прогнозував, що деякі AirPods отримають нову функцію перевірки слуху і навіть визначатимуть температуру тіла через слуховий прохід.

Apple також планує появу дешевших моделей і перехід до зарядних портів USB-C. Також продукт буде пов’язаний із гарнітурою Vision Pro, яка вийде наступного року.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.