ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple планує оновити всю лінійку iPad наступного року

author avatar ProIT NEWS

Компанія Apple планує оновити всю лінійку iPad протягом 2024 року. Це означає, що нові моделі iPad Pro, iPad Air, iPad mini та iPad можна очікувати в наступному році, повідомляє MacRumors з посиланням на колонку Марка Гурмана у Bloomberg.

«Аpple могла б спробувати випустити більше нових продуктів, але оновлені iPad та AirPods ще не готові. Компанія планує оновити всю лінійку iPad протягом 2024 року. Наступного року також з’являться нові недорогі AirPods, а у 2025 році – оновлена ​​модель Pro», – йдеться у повідомленні.

Очікується, що 2023 рік стане першим роком без випуску нових iPad після того, як Apple вперше представила пристрій у 2010 році, тому наступного року оновлення для всіх моделей звучить цілком імовірним.

Коли востаннє оновлювалася кожна модель iPad:

  • iPad Pro: жовтень 2022 року.
  • iPad: жовтень 2022 року.
  • iPad Air: березень 2022 року.
  • iPad mini: вересень 2021 року.

Раніше ми писали, що незважаючи на перевищення прогнозів Волл-стріт за квартал, доходи Apple за рік впали порівняно з минулим роком вперше з 2019 року. У своєму квартальному звіті про прибутки та збитки компанія опублікувала дані про річний валовий дохід у розмірі $383,29 мільярда. Ця цифра знизилася на 2,8% порівняно з минулим роком із $394,33 мільярда.

Єдина річ, яку Apple може зробити, щоб збільшити дохід, на думку Марка Гурмана, – це підняти ціни. Компанія вже починає використовувати цей важіль і нещодавно підвищила тарифи на підписку на TV+, Arcade і News+.

Також експерт вважає, що для справжнього відновлення свого бізнесу Apple потребує однієї зі своїх «наступних великих речей» і готується вийти на ринки змішаної реальності й електромобілів, але ймовірно, що це плани до кінця десятиліття.

Раніше повідомлялося, що iPad із низького та середнього класу може бути оновлено вже в березні 2024 року, а нові 11- та 13-дюймові моделі iPad Pro з чипом M3 та OLED-дисплеями будуть випущені в першій половині 2024 року. Наступні iPad Air та iPad mini, швидше за все, будуть оснащені чипами M2 й A16 Bionic відповідно.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.