ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple розробляє iPad Air та iPad mini з OLED-дисплеєм. Лінійка iPad Pro з OLED-дисплеями може зʼявитися у 2024 році

author avatar ProIT NEWS

Дослідницька компанія Omdia опублікувала докладний звіт про «План і прогноз закупівель iPad» Apple, в якому детально описано інвестиції Apple у ланцюжок поставок за останній рік і в майбутньому.

У звіті підкреслюється, що в той час як кількість замовлень на iPad Pro зменшується, базові моделі iPad та iPad Air виявилися «більш стійкими до рецесії ринку» цього року, йдеться в матеріалі 9to5mac.com.

Джерела Bloomberg повідомляють, що Apple може нарешті випустити нову лінійку iPad Pro з OLED-дисплеями у 2024 році. За інформацією видання, розміри дисплеїв складатимуть 11 дюймів і 12,9 дюймів, а панелі будуть поставлятися LG Display і Samsung.

«Apple планує загалом випустити 10 мільйонів одиниць OLED-панелей iPad до 2024 року», – йдеться в матеріалі.

Очікується, що LG Display поставить близько 6 мільйонів одиниць дисплеїв обох розмірів, тоді як Samsung поставить 4 мільйони одиниць дисплеїв лише для 11-дюймового iPad Pro.

Omdia повідомляє, що Apple «постійно вивчає можливість широкого впровадження технології OLED для iPad mini та iPad Air». Однак аналітики припускають, що ця зміна відбудеться не раніше 2026 року.

«Apple може переглянути відгуки ринку та результати продажів OLED iPad Pro, щоб скоригувати графік випуску OLED iPad mini та iPad Air. Також компанія шукає більше партнерів по ланцюгу постачання дисплеїв, які могли б приєднатися до списку постачальників панелей OLED для iPad», – пояснили в Omdia.

9to5Mac повідомляв, що незабаром Apple також планує представити нові iPad Air та iPad mini. Однак ці оновлення, швидше за все, збережуть поточні РК-дисплеї й натомість зосереджуватимуться насамперед на підвищенні продуктивності.

Нагадаємо, що Apple планує кардинально оновити iPad Pro у 2024 році, щоб оживити ринок планшетів.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.