ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Доходи Apple знизилися вперше з 2019 року

author avatar ProIT NEWS

Незважаючи на перевищення прогнозів Волл-стріт за квартал, доходи Apple за рік впали порівняно з минулим роком вперше з 2019 року, повідомляє AppleInsider.

У своєму квартальному звіті про прибутки та збитки компанія опублікувала дані про річний валовий дохід у розмірі $383,29 мільярда. Ця цифра знизилася на 2,8% порівняно з минулим роком із $394,33 мільярда.

Це більше, ніж у 2019 році, коли Apple спостерігала скорочення на 2% порівняно з попереднім роком.

Річна валова маржа компанії також скоротилася до $169,15 мільярда. Це на 1% менше порівняно з минулим роком зі $170,78 мільярда.

Операційні витрати зросли на 6,8% до $54,85 мільярда із $51,35 мільярда, тоді як витрати на дослідження та розробки – на 14% за рік із $26,25 мільярда до $29,92 мільярда.

Ця новина надійшла, незважаючи на низку нових продуктів, представлених у кварталі, включно з iPhone 15, Apple Watch Series 9 та Apple Watch Ultra 2, хоча всі вони були випущені після початку кварталу.

Також це ознаменував перший повний квартал продажів від запуску продуктів Apple у третьому кварталі, який включав 15-дюймову модель MacBook Air, оновлений Mac Studio та Mac Pro серії M.

Чистий продаж за категоріями продемонстрував зростання лише в одному сегменті: Послуги. В іншому випадку Apple опублікувала менші цифри продажів порівняно з минулим роком у кожній категорії: iPhone, Mac, iPad, а також Wearables, Home and Accessories.

Крім того, компанія оприлюднила результати за четвертий квартал 2023 року з доходом у $89,5 мільярда. Це стало свідченням зниження продажів четвертий квартал поспіль.

За вказаний квартал Apple отримала дохід у розмірі $89,5 мільярда порівняно з $90,1 мільярда, про які повідомлялося у четвертому кварталі 2022 року. Заявлений прибуток на акцію становив $1,46.

Раніше ProIT розповідав про все, що Apple анонсувала на своїй нічній події Scary Fast Mac.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.