ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Wonderlust: Apple Watch Ultra 2

author avatar ProIT NEWS

Apple анонсувала свій найновіший флагманський смарт-годинник Apple Watch Ultra 2. Дизайн Ultra 2 виглядає дуже схожим на Apple Watch Ultra.

Що нового в Apple Watch Ultra 2?

Ultra 2, як і нова Series 9, працюватиме на базі процесора Apple S9 SiP, який має 5,6 мільярда транзисторів і 4-ядерний нейронний механізм, а також ультраширокосмуговий чип U2.

Ultra 2 підтримує 3000 nit на дисплеї, що є найвищим показником для Apple Watch. Нічний режим в Ultra 2 автоматично вмикається у темряві завдяки датчику зовнішнього освітлення.

Apple стверджує, що користувачі отримають 36 годин використання батареї та 72 години роботи, коли пристрій перебуває в режимі низького енергоспоживання. Корпус тепер на 95% виготовлений із переробленого титану.

Apple Watch Ultra 2 пройшли випробування від -500 метрів до +9000 метрів, на альпійських вершинах, також пристрій тестували глибоко під водою.

Ultra 2 використовує жест подвійного дотику для таких речей, як відповідь на телефонні дзвінки та завершення їх, а також відкладення будильника, знову ж таки, як і Apple Watch Series 9.

Ultra 2 можна попередньо замовити сьогодні за $799. Офіційний же запуск продажів у магазинах заплановано на наступну п’ятницю, 22 вересня.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.