ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Wonderlust: Apple Watch Series 9

author avatar ProIT NEWS

Компанія Apple представила Apple Watch Series 9.

Що змінилося в Apple Watch Series 9?

Тривалий час процесор Apple Watch не отримував суттєвих оновлень, з 2020 року після Series 6. Series 9 має більш потужні GPU (на 30% більш швидкий) та CPU (з 5,6 мільярда транзисторів).

У Series 9 – новий 4-ядерний Neutral Engine. Екран Apple Watch Series 9 забезпечує максимальну яскравість 2000 nit або лише 1 nit, коли Apple Watch не використовується. Анонсовано 18-годинний час автономної роботи протягом дня.

Завдяки нейронному двигуну Siri тепер обробляється прямо на годиннику, а не у хмарі й не залежить від з’єднання. Диктування у Series 9 на 25% більш точне, ніж у Series 8.

Запити про стан Siri будуть доступні англійською та китайською, згодом буде додано й інші мови. Також Apple додала новий гіроскоп, який дає змогу подвійним дотиком пальців керувати Apple Watch, не торкаючись екрана.

«Apple 2030» – це план компанії, спрямований на те, щоб максимально знизити викиди вуглецю під час виробництва продуктів. До 2030 року вуглецевий слід усіх продуктів Apple має знизитися до нуля.

В акумуляторі Apple Watch S9 – 100% перероблений кобальт. Спортивна петля вироблена на 82% із переробленої пряжі.

Шкіра є популярним матеріалом для аксесуарів, але вона має високий вуглецевий слід, особливо в масштабах Apple. Зауважимо, що компанія відмовилася від використання шкіри для своїх нових продуктів.  

Ціни на нові Apple Watch Series 9 стартують від $399. Вони доступні у версіях 41 мм і 45 мм, з алюмінію та неіржавної сталі.

Попередні замовлення починаються сьогодні, а офіційний запуск у магазинах заплановано на наступну п’ятницю, 22 вересня.

Читайте також на ProIT: Apple готує Watch X на десяту річницю пристрою.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.