ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple готує Watch X на десяту річницю пристрою

author avatar ProIT NEWS

Компанія Apple працює над оновленням пристрою до свого 10-річчя.

Марк Гурман у своєму щотижневому інформаційному бюлетені PowerOn повідомляє, що оригінальний Apple Watch був представлений у 2014 році, а надійшов у продаж роком пізніше, тому вихід Apple Watch X можна очікувати у 2024 чи 2025 році.

За його словами, дизайнери працюють над створенням тоншого корпусу годинника й намагаються змінити спосіб підключення ремінців до пристрою. Зокрема, поточний спосіб кріплення ремінців годинника займає місце в корпусі пристрою, яке можна використовувати для більшого акумулятора чи інших компонентів.

Завдяки модернізації Apple може перейти на систему магнітного кріплення ремінців.

Крім того, Марк Гурман очікує, що Apple додасть технологію моніторингу артеріального тиску за допомогою годинника, а також дисплей microLED, який забезпечить значно кращі колір і чіткість порівняно з поточними моделями.

Очікується, що компанія анонсує появу Apple Watch Series 9 12 вересня, що передбачає поступове оновлення Apple Watch Series 8.

Чутки вказують на те, що пристрій збереже той самий розмір, що й поточні моделі (41 і 45 міліметрів відповідно). Також очікується, що він матиме швидший процесор і нові параметри кольору з підтримкою watchOS 10.

На цьому ж заході Apple, ймовірно, анонсує iPhone 15. Очікується, що кожна версія телефона матиме Dynamic Island, а не виїмку вгорі, а також меншу рамку, кращі камери й зарядний порт USB-C замість фірмового зарядного пристрою Apple Lightning.

Вірогідно, що телефон потенційно матиме 2 ТБ максимальної пам’яті, що буде найбільшим обсягом пам’яті в історії iPhone.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.