ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

П’ять нових функцій AirPods Pro 2

author avatar ProIT NEWS

У 2022 році компанія Apple представила оновлення для своїх найкращих бездротових навушників разом із випуском AirPods Pro 2. З того часу Apple збільшила їх кількість до 11, додавши ще п’ять функцій до AirPods Pro другого покоління, повідомляє 9to5mac.

Адаптивне аудіо

AirPods Pro 2 стартували з трьома режимами контролю шуму, що ефективно приглушує навколишній світ. Увімкніть Adaptive Audio. Можливо, інші два режими вам більше ніколи не знадобляться.

«Адаптивний режим динамічно поєднує режим прозорості й активне шумозаглушення відповідно до умов середовища користувача, щоб забезпечити найкращий досвід роботи», – розповіли в Apple.

Адаптивне аудіо дає змогу насолоджуватися прозорістю звуків під час миття посуду, а потім плавно налаштувати шумозаглушення, коли ви вмикаєте пилосос. Ви навіть не помітите, що відбулося перемикання режимів, тому що відтворення аудіо звучить стабільно. Повернення навколишніх звуків здивує вас, коли ви помітите, що це щойно сталося.

Усвідомлення розмови

Починаючи з найпершої версії у 2017 році, AirPods завжди давали змогу зупинити звук і налаштуватися на певну хвилю. З автопаузою ви просто виймете AirPod із вуха, щоб зупинити відтворення.

Conversation Awareness – це новий погляд на подібну ідею. Якщо ви розмовляєте з цією увімкненою функцією, то AirPods Pro 2 автоматично зменшує гучність і покращує голоси людей, які говорять перед вами. Поки це відбувається, Conversation Awareness активно зменшуватиме фоновий шум навколо вас.

Завдяки цьому можна слухати музику і привітатися з кимось, хто проходить повз, навіть не торкаючись AirPods.

Вимкнення й увімкнення звуку

Ця функція може звучати не так приголомшливо, як адаптивне аудіо та усвідомлення розмови, але це так само зручно, якщо ви коли-небудь використовуєте AirPods Pro 2 під час телефонного дзвінка. Це дає змогу легко вимкнути звук під час будь-якого дзвінка через AirPods, натиснувши на ніжку навушника. Натисніть знову, щоб увімкнути звук. Не потрібно витягувати телефон.

Персоналізована гучність покладається на машинне навчання, щоб дозволити AirPods «розуміти умови навколишнього середовища й уподобання прослуховування для автоматичного точного налаштування мультимедійного досвіду».

Автоматичне перемикання – це функція для переміщення між пристроями Apple, яка існує вже деякий час. За словами представників компанії, оновлення функції означає, що «час з’єднання між пристроями Apple користувача значно швидший і надійніший».

iOS 17 вперше представила ці функції в AirPods Pro 2. Покращення адаптивного аудіо, розмови, вимкнення або увімкнення звуку, персоналізованої гучності й автоматичного перемикання доступні після оновлення до iOS 17.

Раніше ProIT повідомляв, що Apple випускає watchOS 10.2 для Apple Watch.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.