ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Наступні AirPods Pro від Apple зможуть перевіряти ваш слух і вимірювати температуру

author avatar ProIT NEWS

Марк Гурман у своїй колонці для Bloomberg повідомляє, що деякі AirPods отримають нову функцію перевірки слуху і навіть визначатимуть температуру тіла через слуховий прохід. Apple також планує появу дешевших моделей і перехід до зарядних портів USB-C. Також продукт буде пов’язаний із гарнітурою Vision Pro, яка вийде наступного року.

AirPods уже підтримують аудіограми – аудіопрофілі, які повідомляють AirPods про наявні проблеми зі слухом, щоб краще налаштуватися на слух конкретної людини.

Торік Управління з контролю за продуктами та лікарськими препаратами США послабило правила покупки слухових апаратів, дозволивши продаж без огляду або рецепта. Це створило більше можливостей і Apple найняла фахових інженерів для участі в цьому процесі.

Також компанія працює над можливістю додавання датчиків до AirPods для визначення температури тіла через слуховий прохід користувача. Цей тип вимірювання вважається більш точним, аніж температура зап’ястя, яка збирається моделями Apple Watch Series 8 і Ultra під час сну.

Погана новина полягає в тому, що оновлені AirPods Pro можуть з’явитися нескоро. Марк Гурман вважає, що нові функції, які стосуються здоров’я, з’являться через «кілька місяців або навіть років».

У межах переходу iPhone 15 від Lightning до порту USB-C Apple планує зробити такий же перехід на зарядний футляр для AirPods Pro. Також планується перехід на USB-C на майбутніх поколіннях інших аудіопродуктів.

Раніше вебсайт ProIT повідомляв, що компанія Apple презентувала перші окуляри віртуальної реальності, а восени планує випуск нових Apple Watch Ultra разом з iPhone 15.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.