ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple планує випуск нових Apple Watch Ultra разом з iPhone 15 цієї осені

author avatar ProIT NEWS

Apple дотримуватиметься традиційного осіннього запуску iPhone 15, а протягом наступних 12 місяців компанія також випустить низку оновлень для всіх своїх основних продуктових лінійок. Про це йдеться в матеріалі Bloomberg.

Як повідомляє видання, планується випуск двох нових 24-дюймових iMac. Apple також почала ранню роботу над ще більшим 30-дюймовим iMac. Очікується, що iPad Pro та iPad Air також будуть оновлені, а дві моделі iPad Pro нарешті отримають OLED-екрани.

Повідомляється, що компанія починає роботу над другим поколінням Vision Pro, а також моделлю нижчого класу. Крім того, очікується, що Apple поставить нові ноутбуки на базі M3, а нові iPad з OLED-екраном почнуть поставлятися наступного року.

Згідно з даними видання, компанія також планує випуск нового Apple Watch Ultra, а також двох розмірів наступного покоління Apple Watch 9.

За інформацією Bloomberg, MacBook Pro поставлятиметься у 13-, 14- та 16-дюймових варіантах, всі з яких оснащені новим чипсетом M3 від Apple.

Однак M3 не буде працювати з гарнітурою Apple вартістю $3500, яка замість цього покладатиметься на процесор Apple M2 поточного покоління.

Apple вже представила новий 15-дюймовий MacBook Air на WWDC, але Bloomberg повідомляє, що ще одне оновлення вже в роботі.

Споживачі й інвестори спостерігають не лише за появою нових продуктів, а й за тим, як продаватиметься Vision Pro компанії. Специфікації свідчать про те, що Vision Pro є потужнішим, ніж майже всі його конкуренти.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.