ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Samsung патентує електронну маску для обличчя із вбудованими чипами

author avatar ProIT NEWS

Напівпровідниковий гігант Samsung подав заявку на патент на високотехнологічну маску для обличчя, яка, ймовірно, є найдосконалішою з усіх, що були задумані, повідомляє ExtremeTech.

Компанія називає розробку електронною маскою, оскільки вона використовує вбудовані чипи, які допомагають очищати вхідне повітря.

32-сторінкова патентна заявка була знайдена MSPoweruser і демонструє досить складний пристрій. У документі описується електронна маска та засіб керування нею через мобільний застосунок.

Маска містить принаймні один фільтр і датчик, який повідомляє на мобільний пристрій, коли фільтр потрібно замінити на новий.

Також є вбудований вентилятор, який спрямовує повітряний потік до користувача та допомагає очищати фільтр. Однак неясно, наскільки зручно було б носити його на обличчі протягом тривалого часу.

На матеріалі зображено невелику друковану плату, вбудовану в маску, яка виконує чотири різні операції. Це датчик, який перевіряє фільтр, процесор, бездротовий чип і вентилятор.

У ньому зазначено, що вентилятор може допомогти користувачеві дихати, а додана ілюстрація показує, що маска буде вимірювати кількість вдихів за хвилину.

MSPoweruser також повідомив, що маска працює від батареї, але немає ніяких посилань на те, наскільки велика батарея або як довго вона працює на зарядці.

Вбудований датчик пов’язаний із вентилятором і може збільшити швидкість його обертання, якщо фільтр визначається як забруднений, щоб очищати більше повітря. Коли фільтри чисті, вентилятор може обертатися з меншою швидкістю, що також економить час роботи акумулятора.

Компанія Samsung подала заявку на патент ще у липні минулого року, але патентне відомство опублікувало його лише зараз.

Читайте також на ProIT: Нова ШІ-модель від Google діагностує хвороби дихальних шляхів.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.