ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Samsung розробляє монітор для вимірювання рівня цукру в крові, який не пошкоджує шкіру

author avatar ProIT NEWS

Компанія Samsung досліджує розвиток неінвазивного моніторингу рівня глюкози та постійного вимірювання артеріального тиску, націлюючись на амбітні цілі в галузі охорони здоров’я у змаганні з Apple й іншими технологічними гігантами. Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначена робота є частиною ширшого поштовху до впровадження функцій здоров’я в низку пристроїв, включно зі щойно анонсованим Galaxy Ring і майбутніми навушниками. Про це сказав керівник Samsung Хон Пак, який контролює ці зусилля. Компанія прагне надати споживачам повну картину їхнього самопочуття за допомогою датчиків на різних частинах тіла і вдома.

Відстеження здоров’я вже є ключовим пунктом продажу смартфонів і годинників, а Samsung, Apple і Google від Alphabet Inc. використовують ці функції для залучення й утримання клієнтів. Створення датчиків для безперервного відстеження артеріального тиску та моніторингу рівня глюкози було б особливо цінним проривом.

Apple роками працювала над зчитувачем глюкози, який не вимагатиме від користувачів проколювати шкіру для отримання крові. Це потенційне благо для мільйонів діабетиків.

«Якщо ми зможемо безперервно вимірювати артеріальний тиск і глюкозу, ми потрапимо в зовсім іншу гру. Я думаю, це те, куди всі намагаються потрапити. Ми вкладаємо у це значні інвестиції», – сказав Пак, голова мобільного цифрового здоров’я Samsung.

Він не коментує дедлайни для впровадження будь-якої з цих функцій, але сподівається, що неінвазивний моніторинг рівня глюкози може з’явитися на ринку в тій чи іншій формі протягом 5 років.

За словами Пака, продукт Galaxy Ring буде випущений до кінця 2024 року й буде доступний у різних кольорах і розмірах.

Нині компанія придивляється до відстеження активності та сну для кільця, а пізніше з’явиться ще більше функцій для здоров’я.

Розумні кільця від таких компаній, як Oura, пропонують альтернативу людям, які не люблять носити годинник, але все одно хочуть відстежувати показники свого здоров’я та режим сну.

Пак сказав, що Samsung ще не визначив остаточну ціну на Galaxy Ring, але, як і годинник Galaxy компанії, він, ймовірно, не буде сумісний з iPhone від Apple.

Розробка монітора рівня цукру в крові була б більш складним завданням, але таким, яке могло б принести значні переваги. Сучасні продукти на ринку, як правило, вимагають забору крові або уколу шкіри, що є досить нав’язливим процесом.

Дві компанії також працюють над покращенням моніторингу артеріального тиску. Розумні годинники Samsung давно пропонують можливість визначати артеріальний тиск користувача, але моніторинг не є постійним протягом дня та потребує калібрування за автономним вимірювачем артеріального тиску.

Експансія Apple у медичні технології пройшла не зовсім гладко. Нещодавно компанія вилучила функцію вимірювання кисню в крові з Apple Watch після юридичної невдачі в патентній суперечці з Masimo Corp.

Samsung також нові способи вимірювання температури тіла й частоти серцевих скорочень: вухо є ближчим шляхом до серця, ніж зап’ястя. Дані з вуха можна об’єднати з даними про зап’ястя та навколишнє середовище, щоб надати користувачам більш повну картину про стан їхнього здоров’я.

Раніше ProIT повідомляв, що Galaxy AI недовго буде безкоштовним. Ось коли ви почнете за це платити.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.