ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Сумуєте за фізичними клавіатурами? Clicks розробила чохол для iPhone

author avatar ProIT NEWS

Шанувальники BlackBerry, яким не вистачає фізичної клавіатури на своїх смартфонах, можуть звернути увагу на компанію Clicks, яка розробила чохол для клавіатури, створений для моделей iPhone 14 Pro та iPhone 15 Pro. Про це повідомляє macrumors.com.

Компанія випустила свої аксесуари для клавіатури напередодні CES 2024, а версія клавіатури для iPhone 14‌ Pro буде готова вже в лютому. Ціна клавіатури становить $139. Версія для iPhone 15 Pro вийде в середині березня, версія для iPhone 15 Pro Max вартістю $159 теж має вийти навесні.

Клавіатура Clicks Creator доступна у жовтому кольорі BumbleBee і сірому London Sky. Було додано маленьку фізичну клавіатуру в нижній частині iPhone.

У Clicks кажуть, що дизайн корпусу створений так, щоб «відчути природне продовження» ‌iPhone‌, а клавіші розроблено для ідеальної стійкості до натискання і швидкого й точного набору тексту.

клацання клавіатури 3

Стандартна клавіатура QWERTY має клавіші для активації диктування, доступу до емодзі й активації ярликів, таких як повернення на головний екран і прокручування. Вночі можна включити вбудоване підсвічування.

‌iPhone‌ підключається до клавіатури через Lightning (‌iPhone 14‌ Pro) або USB-C (‌iPhone 15 Pro‌), підтримується наскрізна зарядка. Чохол також підтримує можливості бездротової зарядки, хоча й не має MagSafe.

Довжина клавіатури Clicks для ‌iPhone 15 Pro‌ становить 188,45 мм, тобто вона на 41,85 мм довша за 146,6 мм ‌iPhone 15 Pro‌. Це еквівалентно 1,65 дюйма, тому очікуйте, що ‌iPhone‌, оснащений цією клавіатурою, буде на півтора дюйма довшим. Він трохи більше ніж на 3 мм ширший за ‌iPhone‌ і на 2,50 мм товщий. Чохол важить 62 грами, що трохи менше половини ваги ‌iPhone 15 Pro‌ у 187 грамів.

У Clicks кажуть, що клавіатуру легко одягати та знімати. Під час використання вона виконує роль апаратної клавіатури, тому користувач не побачить програмну клавіатуру на дисплеї.

Читайте також на ProIT: iPhone 15 Pro популярніший за своїх попередників.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.