ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

iPhone 15 Pro «популярніший» за своїх попередників: звіт

author avatar ProIT NEWS

Компанія Apple представила свою останню серію iPhone 15 на заході у вересні. Лінійка включає чотири смартфони: iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro і iPhone 15 Plus. Відповідно до звіту Display Supply Chain Consultants (DSCC), попит на панелі, необхідні для останньої серії iPhone 15, вищий, ніж у попередніх моделях – iPhone 14 і iPhone 13. Про це повідомляє GadgetsNow.

Поставки панелей для iPhone 15 зросли на 16% порівняно з кількістю панелей, відвантажених для серії iPhone 14 за той же період до жовтня. Тим часом кількість поставок панелей для iPhone 15 на 21% перевищила кількість поставок за той самий період 2021 року для лінійки iPhone 13.

Найбільшим попитом користуються панелі для iPhone 15 Pro

Згідно зі звітом, у вересні панелі, необхідні для моделей iPhone 15 Pro, становили 65%. У жовтні попит зріс ще більше, оскільки 71% панелей, придбаних Apple, призначалися саме для останніх моделей Pro.

Також важливо зазначити, що модель iPhone 15 Pro Max із пам’яттю 256 ГБ має вищу початкову ціну – $1199, ніж модель iPhone 14 Pro Max із пам’яттю 128 ГБ, яка коштує $1099. Це означає, що середня ціна продажу (ASP) лінійки iPhone 15 на 5% вища, ніж у попередника.

Постачальники дисплеїв iPhone від Apple

Samsung Display (SDC) продовжує залишатися провідним постачальником Apple для серії iPhone 15. На південнокорейську компанію припав 81% панелей, відвантажених із червня до жовтня.

Для порівняння, SDC також поставила 82% панелей серії iPhone 14 і 79% панелей iPhone 13, поставлених за той же період у 2022 і 2021 роках відповідно. Samsung є єдиним постачальником панелей Apple, який поставив панелі для всіх чотирьох моделей iPhone за останні 3 роки.

У звіті також зазначається, що LG Display (LGD) почав поставляти панелі для iPhone 15 Pro Max у вересні. До жовтня компанія мала 18% акцій моделі. LGD поставляє панелі лише для моделей Pro. Тим часом китайська BOE також почала постачати панелі минулого місяця для iPhone 15 і має 1% частки.

Раніше ProIT розповідав, які об’єктиви мають різні моделі iPhone.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!‌‌‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.