ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

У Threads з’явиться вебверсія та розширений пошук

author avatar ProIT NEWS

Найближчими тижнями у Threads, новій соцмережі від Meta, з’явиться вебверсія та розширений пошук. Про це повідомляє 9to5Mac.

За місяць після офіційного запуску Threads платформа отримувала численні оновлення з новими функціями, такими як вбудований переклад і хронологічна стрічка, що показує контент лише з облікових записів, на які підписані користувачі. А вже незабаром, як повідомив співзасновник Meta Марк Цукерберг, у Threads з’явиться вебверсія та розширений пошук.

Наразі єдиний спосіб отримати доступ до неї – це мобільний застосунок, тому однією з найбільш запитуваних функцій серед користувачів була вебверсія.

У соцмережі нині відсутня функція розширеного пошуку. Єдине, що користувачі можуть зараз шукати, це інші облікові записи без можливості пошуку конкретних публікацій або слів. Це також має бути вирішено найближчим часом.

Однак немає жодних ознак того, що Threads найближчим часом стане доступним для користувачів Apple як застосунку для iPad або Mac. Один з інженерів Meta сказав, що команда проводила внутрішні експерименти з версією для Mac, але застосунок має «глюки й не варто витрачати час на їх виправлення».

Лише за п’ять днів після запуску соцмережа Threads залучила понад 100 мільйонів користувачів, чим перевершила рекорд ChatGPT як споживча програма, яка зростає найшвидше. Однак через відсутність деяких ключових функцій багато користувачів (а саме 70%) покинули Threads у перші два тижні після запуску.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.