ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

YouTube інтегрує інструмент для дубляжу на основі штучного інтелекту

author avatar ProIT NEWS

YouTube розпочав тестування нового інструменту, який допоможе автоматично дублювати відео на інші мови за допомогою штучного інтелекту. Про це компанія повідомила на конференції VidCon, пише Th Verge.

YouTube розпочинає співпрацю з сервісом дублювання Aloud, який належить інкубатору Google Area 120. Раніше користувачі використовували для дубляжу продукти сторонніх компаній, витрачаючи на це час і гроші. За допомогою Aloud вони можуть дублювати відео без додаткових витрат.

Ця програма для дублювання за допомогою штучного інтелекту транскрибує відео, потім перекладає його і створює дубльовану версію. Користувачі можуть переглядати та редагувати транскрипцію, перш ніж Aloud згенерує дубляж.

За словами віцепрезидента YouTube з продуктів для виробників контенту Амджада Ханіфа, YouTube долучив до тестування цього інструменту сотні користувачів. Зараз Aloud використовує англійську, іспанську та португальську мови. В майбутньому компанія планує розширити кількість мов.

Крім того, YouTube має намір поліпшити якість перекладених звукових доріжок. Мета полягає в тому, щоб вони були схожі на голос творця. Покращену експресію і синхронізацію губ планують реалізувати у 2024 році.

Сьогодні YouTube пропонує два варіанти перегляду відео іншою мовою: ви можете або дивитися відео із субтитрами, або знайти версію відео, дубльовану вашою мовою. Однак пошук дубльованих версій може бути складним. Виробництво таких версій відео є витратним процесом, а у варіанті з субтитрами – важко одночасно дивитися саме відео.

Застосування штучного інтелекту може вирішити ці проблеми шляхом автоматичного дублювання відео. Це зробить їх доступними для глобальної аудиторії. Впровадження такого рішення було б значним кроком у розвитку YouTube.

Раніше ProIT повідомляв, що YouTube підвищив якість відео для Android та Google TV для передплатників Premium.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.