ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Для iPhone 15 і iPhone 15 Pro збільшать ємність батареї?

author avatar ProIT NEWS

9to5Mac.com повідомляє про чутки щодо збільшення ємності батареї для iPhone 15 і iPhone 15 Prо. Також очікується, що найбільші зміни відбудуться для стандартного iPhone 15, але iPhone 15 Pro може отримати нові чипи цього року.

Weibo й ITHome з посиланням на джерело у Foxconn повідомляють, що очікується така ємність акумулятора лінійок iPhone 15 і iPhone 15 Pro:

  • iPhone 15: 3877 мАг (збільшення на 18%);
  • iPhone 15 Plus: 4912 мАг (збільшення на 13,6%);
  • iPhone 15 Pro: 3650 мАг (збільшення на 14,1%);
  • iPhone 15 Pro Max: 4852 мАг (збільшення на 10,9%).

Це досить значне збільшення ємності акумулятора для лінійки iPhone 15. Слід зауважити, що на тривалість роботи батареї iPhone впливають два основні фактори: розмір батареї й ефективність процесора всередині iPhone.

Цього року iPhone 15 і iPhone 15 Plus, ймовірно, будуть працювати на процесорі A16 Bionic, який виробляється з використанням технології 5-нм. Проте очікується, що iPhone 15 Pro і iPhone 15 Pro Max використовуватимуть новий чип A17 Bionic, виготовлений за технологією виробництва 3-нм.

Нанометровий виробничий розмір чипа являє собою відстань між транзисторами на ньому. Чим вона менша, тим кращі продуктивність та ефективність.

В Apple є два шляхи управління збільшенням ємності батареї й ефективності. Компанія може зосередитися на поліпшенні часу роботи батареї та вибрати менший приріст продуктивності. Або ж зберегти приблизно той же час автономної роботи батареї й ефективність, але значно збільшити можливості продуктивності.

Раніше вебсайт ProIT повідомляв, що iPhone 15 з’явиться вже цієї осені.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.