ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Zoom заперечує підозри щодо навчання ШІ на базі аудіо та відео користувачів без їхньої згоди

author avatar ProIT NEWS

Користувачі висловлюють сумніви щодо підходу Zoom до розробки генеративних функцій ШІ, повідомляє 9to5Mac.

Як вже повідомляв ProIT, користувачі інтерпретують новий пункт у користувацькій угоді як дозвіл Zoom використовувати їхні відео та аудіо для навчання моделей штучного інтелекту.

Zoom своєю чергою вважає прийнятним власне твердження у клієнтських умовах про те, що використовує дані користувачів для створення генеративного ШІ без їхньої прямої згоди.

Намагаючись прояснити будь-яке неправильне тлумачення, директорка із продуктів Zoom Сміта Хашим повідомила: «Ми не використовуємо аудіо, відео чи вміст чату для навчання наших моделей без згоди клієнтів».

Поки що Zoom розгорнув дві генеративні функції ШІ: Zoom IQ Meeting Summary та Zoom IQ Team Chat Compose. У компанії підкреслили, що «власники й адміністратори облікових записів контролюють, чи вмикати ці функції ШІ для своїх облікових записів».

Якщо користувач ухвалить рішення увімкнути Zoom IQ Meeting Summary або Zoom IQ Team Chat Compose, йому також буде запропоновано прозорий процес отримання згоди для навчання моделей штучного інтелекту за допомогою клієнтського контенту.

У Zoom стверджують, що контент використовується виключно для покращення продуктивності й точності їхніх служб ШІ. І навіть якщо користувач вирішить поділитися своїми даними, вони не використовуватимуться для навчання будь-яких сторонніх моделей.

Підсумовуючи, у Zoom наголосили, що не використовують вміст відеодзвінків для забезпечення своїх генеративних функцій штучного інтелекту попри вірусні публікації, у яких цитуються умови надання послуг.

Якщо нічого іншого, то це чудовий приклад того, як умови надання послуг написані юристами та призначені для них. Чи можемо ми встановити обмеження на 20 слів для речень у цих документах? Zoom просто не повинен вимагати публікації у блозі, яка намагається перекласти її умови обслуговування для користувачів.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.