ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple додає меню Battery Health на нові M2 iPad Air та M4 iPad Pro

author avatar ProIT NEWS

Минув деякий час відтоді, як користувачі iPhone змогли перевіряти інформацію про стан батареї прямо із програми «Налаштування». Однак ця функція ніколи не була доступна на iPad. З випуском нових M2 iPad Air та M4 iPad Pro Apple нарешті переносить меню Battery Health в iPadOS, повідомляє 9to5mac.

Як зазначає iCulture, всі нові iPad, випущені минулого тижня (M2 Air та M4 Pro), вперше мають меню Battery Health. Це означає, що власники iPad тепер також можуть перевірити максимальну ємність акумулятора без використання сторонніх програм, таких як CoconutBattery.

Насправді компанія зробила більше, аніж просто додала максимальну ємність акумулятора. Як і моделі iPhone 15, нові M2 iPad Air та M4 iPad Pro також пропонують опцію, яка обмежує максимальний заряд до 80%, щоб зберегти термін служби внутрішньої батареї. У результаті iPad автоматично припиняє заряджатися, коли досягає 80%.

Однак тут є підступ. Нічого з цих функцій не буде доступно для попередніх моделей iPad, навіть якщо ви встановите останнє оновлення iPadOS (версія 17.5).

Отже, якщо у вас старіший iPad, вам усе одно доведеться використовувати програми сторонніх розробників, щоб перевірити стан батареї, і ви також не матимете змоги обмежити заряд до 80%.

Звичайно, Apple може змінити це в майбутньому, оновивши програмне забезпечення, але це здається малоймовірним, враховуючи, що лише останні iPhone мають усі ці параметри.

Раніше ми повідомляли, як підключити Apple Pencil до iPad.

Читайте й про інші лайфхаки на ProIT: як виконати апаратне скидання Chromebook, як покращити якість звуку під час дзвінків завдяки прихованим функціям iPhone та як оновити SSD меншого розміру до більшого.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.