ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple запустить окремий менеджер паролів і ключів доступу для iPhone, iPad, Mac, Vision Pro та ПК із Windows

author avatar ProIT NEWS

Як повідомляє Bloomberg, Apple планує представити нову програму під назвою Passwords, яка допоможе користувачам керувати своєю інформацією для входу.

Відомо, що компанія представить пристрій на своїй Всесвітній конференції розробників вже наступного тижня.

Новий застосунок працює на базі iCloud Keychain – служби Apple, яка може синхронізувати паролі та дані облікових записів між різними пристроями. Раніше ця можливість була прихована у програмі налаштувань або на вебсайті.

Перетворюючи вказану функцію на спеціальну програму, Apple намагається змусити більше людей використовувати надійні паролі та підвищити конфіденційність своїх пристроїв.

Водночас цей крок посилює конкуренцію зі стороннім програмним забезпеченням. Нова програма матиме такі менеджери паролів, як 1Password і LastPass, а Apple дозволить користувачам імпортувати паролі із конкуруючих служб.

Програма містить список реєстраційних даних користувачів і розподіляє деталі за різними категоріями, такими як облікові записи, мережі Wi-Fi і ключі доступу, заміна паролів, яка базується на Face ID і Touch ID. Як і в більшості менеджерів паролів, дані можуть автоматично заповнюватися на вебсайтах і в програмах, коли користувач переходить до системи.

Програмне забезпечення працюватиме на гарнітурі Vision Pro та комп’ютерах із Windows. Також воно може підтримувати коди підтвердження і слугувати програмою для автентифікації, подібною до Google Authenticator.

Очікується, що новий застосунок дебютує в iOS 18, iPadOS 18 і macOS 15.

Раніше ми повідомляли, що менеджер паролів Google тепер дозволяє ділитися паролями з близькими.

Спільний доступ до пароля суворо обмежений членами сімейної групи, тому вам необхідно буде її створити та додати будь-яких учасників для подальшого використання.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.