ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Chrome покращує конфіденційність буфера обміну в режимі анонімного перегляду на Mac

author avatar ProIT NEWS

Google Chrome доступний для платформ Windows, Mac, Linux, Chrome OS та iOS. Chrome пропонує режим анонімного перегляду, який дає змогу користувачам переглядати вебсайти, не зберігаючи історію вебперегляду у вебпереглядачі.

Зараз компанія Google працює над покращенням роботи буфера обміну (також відомого як pasteboard) у режимі анонімного перегляду для користувачів Mac, повідомляє Windows Report.

Режим анонімного перегляду Chrome, призначений для приватного перегляду, певною мірою захищає конфіденційність користувачів, не зберігаючи історію вебперегляду, файли cookie та інші дані.

Однак macOS не має спеціального типу для історії pasteboard. Це означає, що дані буфера обміну, скопійовані під час перегляду в Chrome на macOS, можуть передаватися між різними пристроями, навіть у режимі анонімного перегляду.

Щоб вирішити зазначену проблему, компанія Google додає режим конфіденційності для буфера обміну на Mac для Chrome. Ця функція позначає буфер обміну як current host only у режимі анонімного перегляду, запобігаючи обміну даними з панелі обміну між пристроями.

Обмежуючи дані буфера обміну поточним хостом (вебсайтом або програмою, з якою ви взаємодієте), Chrome гарантує, що конфіденційна інформація не потрапить випадково на інші пристрої чи служби. Це особливо важливо при роботі з конфіденційними даними або паролями.

Вказану зміну впроваджено та інтегровано в Chromium. Користувачі Mac, які використовують Chrome, незабаром отримають переваги від цього вдосконалення. Спочатку нова функція буде доступна на каналі Canary, потім розробникам, бета-версія й нарешті публічний випуск.

Чому це важливо

Більшість користувачів використовують режим анонімного перегляду в Chrome, щоб запобігти перегляду своєї історії вебперегляду іншими людьми, з якими вони користуються своїми пристроями. Ця зміна йде ще далі, зупиняючи витік скопійованих даних із буфера обміну на інші пристрої чи служби в режимі анонімного перегляду.

Раніше ми повідомляли, що Microsoft Edge «краде» ваші дані з Google Chrome.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.