ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Commodore 64 повертається: нова клавіатура від 8BitDo

author avatar ProIT NEWS

8BitDo найбільш відома своїми ігровими контролерами у стилі ретро. Днями 8BitDo анонсувала механічну клавіатуру на основі Commodore 64, повідомляє How To Geek.

Нова Retro Mechanical Keyboard C64 Edition повторює дизайн Commodore 64 – популярного 8-розрядного комп’ютера, який вперше був представлений у 1982 році.

Колір клавіатури дуже відповідає оригінальному Commodore 64 із бежевою рамкою, темними основними клавішами та сірими клавішами для рядка функцій.

У комплекті також йдуть подвійні супер-кнопки та джойстик Super Stick, які можна налаштувати на спеціальні дії за допомогою настільного програмного забезпечення 8BitDo або програми для Android.

Попри те, що клавіатура виглядає старомодною, внутрішня начинка – сучасна. У Retro Mechanical Keyboard C64 Edition використовуються перемикачі Kaih Box із подвійними ковпачками ABS із профілем SA.

Клавіатуру можна підключати за допомогою Bluetooth, дротового USB або USB-адаптера 2,4 ГГц, тому вона працює майже із будь-чим.

Внутрішня батарея на 2000 мАг розрахована на 200 годин роботи, а повна зарядка через порт USB Type-C займає приблизно 4 години. Проте RGB-підсвічування немає.

Механічна клавіатура в стилі ретро із закругленими клавішами та металевим корпусом.
8BitDo

Минулого року 8BitDo випустила подібну клавіатуру на основі дизайну Nintendo Entertainment System і Famicom. Загальне розташування, розмір і включені подвійні кнопки ідентичні на обох клавіатурах, але клавіші на попередніх клавіатурах були накладними PBT. Над функціональними клавішами також є фізична ручка для регулювання гучності.

Клавіатура C64 Edition виглядає як чудовий варіант для повсякденної роботи та розваг, особливо з кількома варіантами підключення та налаштовуваним програмним забезпеченням.

Попередня модель отримала переважно позитивні відгуки. По суті це та сама клавіатура, але в інших кольорах. Однак власники Mac повинні знати, що програмне забезпечення панелі керування недоступне в macOS – воно підтримується лише у Windows 10 версії 1903 і вище, а також Android 9.0 і новіших версіях.

Орієнтовна дата випуску клавіатури – 28 травня 2024 року. Її ціна становить $109,99.

Читайте також на ProIT: Сумуєте за фізичними клавіатурами? Clicks розробила чохол для iPhone.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.