ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Користувачі iPhone починають отримувати компенсаційні виплати за позовом Batterygate

author avatar ProIT NEWS

Компанія Apple починає надсилати компенсації користувачам iPhone: виробник навмисно сповільнював роботу iPhone через надто швидке розряджання батареї, повідомляє MacRumors.

У 2020 році Apple погодилася виплатити до $500 мільйонів для врегулювання колективного позову у США, в якому компанію звинуватили у «таємному обмеженні» роботи деяких моделей iPhone. Цього тижня виплати нарешті почали надходити особам, які подали претензії.

На вебсайті так званого Batterygate зазначено, що виплати почалися за графіком. Читачі MacRumors Кен Стренд і Майкл Буркхардт є одними з осіб, які вже отримали від Apple виплати в розмірі $92,17 у межах врегулювання.

Нагадаємо, позов було подано у грудні 2017 року, незабаром після того, як Apple знизила максимальну продуктивність деяких моделей iPhone із «хімічно зістареними» батареями, щоб запобігти несподіваному вимкненню пристроїв.

Компанія представила цю систему керування живленням в iOS 10.2.1, але спочатку не згадала про зміни у примітках до випуску цього оновлення. Вона вибачилася за непрозорість і тимчасово знизила ціну на заміну батареї iPhone до $29 у 2018 році.

Apple наполягає на тому, що не вчиняла жодних юридичних протиправних дій, але погодилася прийняти мирову угоду, щоб «уникнути обтяжливого та дорогого судового розгляду».

Позов стосується резидентів США, які володіли iPhone 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus або iPhone SE, які працювали на iOS 10.2.1, а також iPhone 7 і 7 Plus на iOS 11.2 або пізнішої версії до 21 грудня 2017 року. Крайній термін подання претензії на виплату сплив у жовтні 2020 року.

Зауважимо, що Apple продовжує використовувати систему управління продуктивністю на iPhone 6 і новіших моделях.

Раніше ProIT повідомляв, що Apple знову продаватиме останні моделі Apple Watch: суд США тимчасово припинив заборону на імпорт.

Також ми розповідали, що Apple хоче використовувати новини для навчання своїх моделей ШІ.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.