ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Microsoft представляє Copilot for Finance

author avatar ProIT NEWS

Copilot for Finance від корпорації Microsoft – це новий ШІ-помічник, який тепер відкритий для загального доступу разом із Copilot for Sales і Copilot for Service, повідомляє Silicon Angle.

«Copilot for Finance працює разом з вами. Його вбудовано у програми Microsoft 365, якими ви користуєтеся щодня: Excel, Outlook, Teams тощо, щоб зробити фінансові процеси безперебійними й автоматизованими», – повідомили у Microsoft.

За словами представників компанії, Copilot for Finance зосереджується на щоденній роботі, яку виконують фінансові команди, що включає традиційні системи планування ресурсів підприємства, такі як Microsoft 365, SAP і Microsoft Graph.

Copilot for Finance може перетворити необроблені дані Excel на повноцінні презентації, які містять візуальні елементи та звіти з текстом і графіками й потребують лише незначного редагування і якими можна ділитися в Outlook і Teams.

Copilot for Finance також може об’єднувати дані з Outlook, Teams та Excel, щоб надати підсумок даних облікового запису клієнта, як-от балансові виписки з рахунків-фактур.

По суті, Copilot for Finance розроблено для того, щоб звільнити фінансових працівників від обробки масивів даних, з якими вони стикаються щодня.

«Copilot for Finance – це рішення, яке бореться з цим викликом. Microsoft продовжує розширювати межі бізнес-застосунків, надаючи рішення на основі ШІ для типових бізнес-задач. Copilot for Finance є ще одним потужним прикладом цих зусиль», – йдеться у повідомленні.

Власні фінансові команди Microsoft пілотували нового ШІ-помічника, щоб побачити, наскільки він буде корисним для фінансових працівників. Зокрема, співробітники відділу планування й аналізу повідомили, що застосування ШІ-помічника скоротило час, витрачений на звірку даних на тиждень, із 1-2 годин до 10 хвилин.

«Можливості звірки дебіторської заборгованості допомагають нам скоротити час, необхідний для порівняння даних із різних джерел, заощаджуючи в середньому 20 хвилин на обліковий запис. Виходячи з пілотного використання, це означає в середньому 22% економії витрат за середній час обробки», – розповіла Гледіс Джин, старший директор глобального фінансового казначейства та фінансових послуг корпорації Microsoft.

Раніше ми повідомляли, що на багатьох клавіатурах вперше за 30 років зʼявиться нова клавіша Copilot.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.