ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Наступного тижня запуститься магазин застосунків OpenAI для GPT – GPT Store

author avatar ProIT NEWS

OpenAI планує запустити магазин GPT-застосунків – користувацьких програм, заснованих на власних моделях штучного інтелекту, включно із GPT-4. Про це повідомляє Tech Crunch.

Було оприлюднено повідомлення, що розробникам, які створюють GPT, доведеться переглянути оновлені політики використання компанії та правила бренду GPT, щоб переконатися, що їхні GPT відповідають вимогам, перш ніж вони зможуть бути розміщені в магазині, який влучно називається GPT Store.

Також вони повинні підтвердити свій профіль користувача та переконатися, що їхні GPT опубліковані як «загальнодоступні».

Про створення GPT Store було оголошено минулого року під час першої щорічної конференції розробників OpenAI під назвою DevDay.

Для розробки GPT-застосунків не обов’язково мати досвід програмування. Наприклад, GPT можна навчити на колекції кулінарних книг, щоб чат-бот міг відповідати на запитання про інгредієнти для певного рецепту. Або GPT може використовувати власну кодову базу компанії, щоб розробники могли перевірити свій стиль або створити код відповідно до найкращих практик.

Розробники можуть описати простою мовою опції для свого GPT й інструмент OpenAI для створення GPT Builder і спробувати створити чат-бота на основі ШІ для виконання цих завдань. Невдовзі після DevDay вони отримали змогу створювати та ділитися GPT з іншими безпосередньо через вебсайт ChatGPT, але не публікувати їх.

Досі незрозуміло, чи буде GPT Store запущено з будь-якою схемою розподілу доходу. Станом на листопад за інформацією джерел чіткого плану щодо монетизації GPT не було.

В OpenAI повідомили, що більше подробиць буде розкрито наступного тижня.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.