ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Neuralink, стартап Ілона Маска з мозковими чипами, непомітно залучив додаткові $43 мільйони

author avatar ProIT NEWS

Заснована Ілоном Маском компанія Neuralink, яка розробляє мозкові чипи, залучила додаткові $43 мільйони венчурного капіталу. Про це повідомляє TechCrunch.

Документи, опубліковані цього тижня, засвідчують, що на початку серпня компанія збільшила свій попередній транш від Founders Fund, фонду ангельських та венчурних інвестицій Пітера Тіля, із $280 до $323 мільйонів. Згідно з документом, участь у цьому брали 32 інвестори.

Останнім часом Neuralink не розкривала свою оцінку. Але в червні агентство Reuters повідомило, що оцінка компанії становила орієнтовно $5 мільярдів.

Заснована у 2016 році компанія Neuralink розробила пристрій, схожий на швейну машинку, який здатний імплантувати ультратонкі нитки в мозок. Нитки приєднуються до спеціально розробленого чипа, що містить електроди, які можуть зчитувати інформацію з груп нейронів.

Імплантати для зчитування мозкових сигналів – це технологія, яка існує десятиліттями. Але інновація Neuralink полягає в тому, що імплантати зробили бездротовими та збільшили кількість імплантованих електродів.

У травні Neuralink отримала схвалення FDA для проведення клінічних випробувань на людях – ProIT тоді повідомляв, що компанія шукає добровольців із паралічем для вживлення мозкових імплантів.

Однак зауважимо, що Neuralink перебуває під дедалі більшою увагою через звинувачення у неетичній дослідницькій практиці.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.