ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Niantic закриває студію та скасовує розробку ігор через вплив Apple Vision Pro

author avatar ProIT NEWS

Компанія Niantic, відома своєю грою Pokémon GO, оголосила про закриття своєї студії в Лос-Анджелесі й скасування нових та майбутніх AR-ігрових проєктів. Про це повідомляє 9to5Mac.

Генеральний директор Niantic Джон Ханке заявив працівникам, що компанія сконцентрується на інвестиціях у власні ігри для мобільних пристроїв.

Ханке стверджує, що завдяки зростанню популярності під час пандемії компанія має скорегувати свій розмір під нові реалії пост-ковіду шляхом закриття студії в Лос-Анджелесі та скорочення команди розробників ігрової платформи.

Зокрема, Niantic звільняє 230 працівників, припиняє розробку гри NBA All-World і призупиняє розробку Marvel: World of Heroes.

Джон Ханке заявляє, що основним пріоритетом компанії є збереження та зростання Pokémon GO як «вічної гри», незважаючи на скорочення ресурсів для її підтримки. Підтримка ігор Pikmin Bloom, Peridot і Monster Hunter Now також продовжиться в Niantic.

При цьому генеральний директор компанії назвав Apple Vision Pro однією з причин, які підтверджують виграшну стратегію Niantic щодо розширеної реальності в довгостроковій перспективі.

«Розвиток MR (пристроїв із передачею відео, таких як Meta Quest Pro та Apple Vision Pro) підтверджує довгострокову важливість доповненої реальності (AR), але цей клас пристроїв є лише проміжним кроком до справжніх зовнішніх AR-пристроїв», – заявив Джон Ханке.
Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.