Niantic закриває студію та скасовує розробку ігор через вплив Apple Vision Pro
Приблизно хвилину

Niantic закриває студію та скасовує розробку ігор через вплив Apple Vision Pro

author avatar ProIT NEWS

Компанія Niantic, відома своєю грою Pokémon GO, оголосила про закриття своєї студії в Лос-Анджелесі й скасування нових та майбутніх AR-ігрових проєктів. Про це повідомляє 9to5Mac.

Генеральний директор Niantic Джон Ханке заявив працівникам, що компанія сконцентрується на інвестиціях у власні ігри для мобільних пристроїв.

Ханке стверджує, що завдяки зростанню популярності під час пандемії компанія має скорегувати свій розмір під нові реалії пост-ковіду шляхом закриття студії в Лос-Анджелесі та скорочення команди розробників ігрової платформи.

Зокрема, Niantic звільняє 230 працівників, припиняє розробку гри NBA All-World і призупиняє розробку Marvel: World of Heroes.

Джон Ханке заявляє, що основним пріоритетом компанії є збереження та зростання Pokémon GO як «вічної гри», незважаючи на скорочення ресурсів для її підтримки. Підтримка ігор Pikmin Bloom, Peridot і Monster Hunter Now також продовжиться в Niantic.

При цьому генеральний директор компанії назвав Apple Vision Pro однією з причин, які підтверджують виграшну стратегію Niantic щодо розширеної реальності в довгостроковій перспективі.

«Розвиток MR (пристроїв із передачею відео, таких як Meta Quest Pro та Apple Vision Pro) підтверджує довгострокову важливість доповненої реальності (AR), але цей клас пристроїв є лише проміжним кроком до справжніх зовнішніх AR-пристроїв», – заявив Джон Ханке.
Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.