ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

«Нова» функція Intel Thunderbolt для спільного доступу вже і так доступна на вашому Mac безкоштовно

author avatar ProIT NEWS

Intel анонсувала нову функцію Thunderbolt під назвою Thunderbolt Share, яка дозволяє користувачам підключати один комп’ютер безпосередньо до іншого для обміну файлами, спільного використання екрана для керування одним комп’ютером з іншого.

Intel каже, що нова технологія є прикладом лідерства в галузі рішень для підключення за допомогою технології Thunderbolt. Однак фактично ця функція і так вже доступна на Mac, до того ж безкоштовно. Про це повідомляє Macworld.

Thunderbolt Share розроблено для роботи з підключеннями Thunderbolt 4 або 5, і користувачі можуть підключати два ПК безпосередньо або через док-станцію чи дисплей Thunderbolt. Користувачі можуть перетягувати файли між комп’ютерами, а оскільки це пряме з’єднання, Thunderbolt Share є безпечним і приватним.

За даними PCWorld, Thunderbolt Share буде розгорнуто як програмне забезпечення, ліцензоване для виробників ПК. Щоб функція працювала, програмне забезпечення має бути встановлено на обох комп’ютерах.

Якщо функції Thunderbolt Share здаються знайомими, це тому, що macOS їх уже підтримує.

Якщо в системних налаштуваннях macOS Sonoma (Загальні > Спільний доступ) увімкнено спільний доступ до файлів і екрану, ви можете під’єднати два комп’ютери Mac серії M через Thunderbolt, встановити налаштування мережі на Thunderbolt Bridge і використовувати один Mac для керування іншим. Це легко зробити між M3 Pro MacBook Pro і M3 MacBook Air.

Apple також має режим цільового диска для старіших комп’ютерів Intel Mac, де вторинний Mac відображається як пристрій зберігання даних на основному Mac.

Для Intel немає жодного стимулу створювати програму для Mac, і Apple не має причин її ліцензувати. Бо функція спільного доступу фактично вже працює.

Ще на ProIT: Чип M4 в iPad Pro порушує правила та змінює все, що стосується кремнію в Apple.

Читайте також лайфхаки, як ділитися паролями або ключами доступу зі свого iPhone, iPad або Mac.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.