ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Nvidia розглядає можливість великих інвестицій у Європу

author avatar ProIT NEWS

Nvidia Corp., найбільший виробник чипів, «дуже ймовірно», що інвестуватиме у Європу. Про це заявив виконувач обов’язків головного директора компанії Дженсен Хуанг, пише Bloomberg.

Після зустрічі у п’ятницю з єврокомісаром Тьєрі Бретоном у межах обговорення питань модерації контенту та штучного інтелекту у Силіконовій долині Хуанг повідомив, що Європа зацікавлена у збільшенні інвестицій, і зазначив, що вона буде чудовим місцем для розвитку майбутнього Nvidia.

Ціна акцій компанії зросла, оскільки графічні процесори Nvidia стали найпопулярнішими для центрів обробки даних, необхідних для роботи з генеративним штучним інтелектом. Дохід, який компанія отримала від своїх клієнтів за послуги, пов’язані з обробкою даних, зріс на 41% до $15 млрд у 2022 році.

За словами Дженсена Хуанга, Nvidia також планує інвестувати в Європу.

«Причина цього полягає у тому, що Nvidia хоче бути глобальною міжнародною компанією і це найкраще місце для інвестицій», – сказав він журналістам після зустрічі з Тьєрі Бретоном.

Бретон запросив Хуанга продовжити обговорення у Брюсселі наступного місяця.

Водночас США, Європейський Союз, Японія та Індія погодилися виділити понад $100 млрд на субсидії з метою привабити таких гравців, як Intel Corp., Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. і Micron Technology Inc.

Раніше ProIT повідомляв, що компанія Intel оголосила про плани щодо будівництва нових заводів у Польщі, Німеччині та Ізраїлі із залученням урядових субсидій.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.