ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Роботу більше не потрібна людина: огляд новин у робототехніці

author avatar ProIT NEWS

Фахівці інтернет-видання TechCrunch проаналізували останні новинки у робототехніці за минулий тиждень.

Компанія Gather AI, яка займається інвентаризацією дронів, купує конкурента Ware

Управління запасами – це проблема, спільна для багатьох галузей промисловості. І ця проблема стає ще більшою, коли розширюються обсяги продуктів для моніторингу, збільшується кількість складів і їхні розміри. Тоді й настає час для автоматизації процесів.

Одним із рішень, яке останнім часом набирає популярності, є використання дронів для управління запасами. Завдяки угоді з Ikea компанія Verity стала одним із найвідоміших гравців у цій галузі. Але вони не єдині. Компанія Gather AI, яка базується в Піттсбурзі, посилила свою конкурентоспроможність, придбавши Ware – одного зі своїх найбільших конкурентів.

Фінансові показники придбання не розголошуються.

Dexory залучає $19 млн для автоматизованого управління запасами

Компанія Dexory, яка використовує автономних роботів для забезпечення управління запасами на складах в режимі реального часу, оголосила про залучення $19 млн у раунді серії A, очолюваному Atomico. Загальний обсяг залучених коштів становить $37,9 млн.

«Роботи можуть бути використані кілька разів на день або один раз на день залежно від їхніх графіків роботи, включно з нічним часом, – розповів генеральний директор компанії Андреі Данеску у розмові з представником видання. – Збір даних у режимі реального часу дуже швидко дає змогу аналізувати проблеми на місці й ухвалювати рішення для покращення ефективності роботи складу».

Realtime Robotics залучила понад $54 млн

Останнє фінансування компанії Realtime у розмірі $9,5 млн було здійснено відразу після раунду серії A в розмірі $14,4 млн у вересні. Компанія фокусується на одному з найгарячіших напрямів у сфері робототехніки: допомозі виробникам у координації різних систем, які залучені в їхніх виробничих процесах і можуть поставлятися з власним програмним забезпеченням для керування системою.

«Отримані кошти будуть використані для швидкого впровадження наших інноваційних продуктів та послуг для глобальних користувачів і виробників автомобільної й автоматизованої складської промисловості», – заявив генеральний директор компанії Пітер Говард.

Роботи з можливістю навчання за допомогою YouTube

Команда CMU Robotics представила програму, яка використовує відеоматеріали для навчання роботів різних завдань. Тепер більше не потрібна людина, яка показує роботам, що їм треба робити в ідентичних умовах.

«Ми використовуємо ці набори даних по-новому і по-іншому. Тепер можливо навчати роботів за допомогою великої кількості відео з доступних в Інтернеті та на YouTube», – зазначили фахівці компанії.


Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.