ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Платформа Intel Core Ultra vPro забезпечує нові функції безпеки

author avatar ProIT NEWS

Компанія Intel оголосила про нові та покращені функції безпеки з останньою платформою vPro і преміальними процесорами компанії Core Ultra, повідомляє Security Week.

В Intel заявили, що остання платформа vPro оснащена повною лінійкою процесорів Core 14-го покоління.

Нові процесори Intel Core Ultra розроблені для роботи комп’ютерів з ШІ для бізнесу завдяки спеціальним можливостям прискорення штучного ШІ, поширеним на CPU, GPU і новому нейронному процесорі (NPU).

Що стосується нових функцій безпеки, то Intel анонсувала використання Silicon Security Engine – інструменту, який забезпечує апаратну автентифікацію системного програмного забезпечення для захисту пристроїв від загроз, спрямованих нижче операційної системи.

Intel також анонсувала функцію Device Health, призначену для виявлення вразливостей на рівні платформи. За словами представників компанії, Device Health перевищує вимоги Microsoft до Secured PC Core.

Також було оголошено, що технологія виявлення загроз тепер використовує виявлення аномалій за допомогою NPU, щоб зробити програмне забезпечення сторонніх розробників ефективнішим у припиненні загроз.

Крім того, функція Hardware Shield тепер охоплює захист апаратного забезпечення, вбудованого програмного забезпечення, ОС і програм, щоб забезпечити безпечне увімкнення ПК.

«Нова платформа Intel vPro з Intel Core Ultra продовжує піднімати планку продуктивності, безпеки, керованості та стабільності, щоб ІТ-організації впевнено керували переходами. Ми надаємо нові можливості ШІ з більш ніж 100 постачальниками програмного забезпечення, Windows 11 і Copilot. 2024 рік має стати найкращим роком для оновлення вашого парку та підготовки до використання штучного інтелекту», – сказав Девід Фенг, віцепрезидент Intel із клієнтських обчислень і генеральний директор із клієнтських сегментів.

Раніше ми повідомляли, що у 2024 році Intel планує масове виробництво Arrow Lake 15-го покоління з 2nm (20A) чипом.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.