ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Портативну консоль Sony PlayStation Portal зламали та запустили емулятор PSP

author avatar ProIT NEWS

У листопаді минулого року компанія Sony випустила портативну консоль PlayStation Portal за $200, яка призначена для потокової передачі ігор із PlayStation 5. Тепер же двом інженерам Google вдалося зламати пристрій і запустити на ньому емулятор PPSSPP, що дозволило грати у версію PSP Grand Theft на PlayStation Portal Auto 3 без використання Wi-Fi. Про це повідомляє TechNewsSpace.

«Після більш ніж місяця напруженої роботи PPSSPP опубліковано на порталі PlayStation. Так, ми зламали пристрій», – написав один з учасників проєкту Енді Нгуєн у своєму акаунті в соціальній мережі X.

Нгуєн також підтвердив, що експлойт повністю заснований на програмному забезпеченні, тому для його роботи не потрібні жодні апаратні модифікації PlayStation Portal. Наразі у відкритому доступі лише знімок консолі із запущеною Grand Theft Auto 3, але до кінця тижня Нгуєн планує опублікувати кілька відео, які демонструють функціональність експлойту.

Енді Нгуєн шукає вразливості в хмарних сервісах Google і працював з інженером безпеки Google Калле Свенссоном над проєктом зламу PlayStation Portal.

Нгуєн, більш відомий як TheFlow, раніше знайшов кілька вразливостей у PlayStation 4 і PlayStation 5 і створив на їх основі експлойти. Цього травня він також повинен розповісти про новий експлойт для PlayStation 4.

Хоча це не перший раз, коли експлойти створюються для продуктів Sony, незрозуміло, чи стане експлойт PlayStation Portal коли-небудь загальнодоступним.

«Немає жодних планів щодо випуску в найближчому майбутньому. Попереду ще багато роботи», – прокоментував це питання фахівець.

Раніше ProIT повідомляв, що чотири ексклюзивні ігри для Xbox виходять на PS5 і Nintendo Switch.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.