ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

ШІ може створити гру за пʼять-шість годин

author avatar ProIT NEWS

Cпівзасновник Cosmic Lounge Томі Хаттул повідомив на Think Games 2024, що його студія розробила інструмент генеративного ШІ, який може створювати прототипи ігор за п’ять-шість годин, йдеться в матеріалі Read Write.

«Так, штучний інтелект дійсно змінює спосіб розробки ігор, і це велика частина майбутнього розробки ігор. Я рекомендую всім присутнім: ви повинні підготувати свої команди й технології до ШІ», – заявив Хаттул.

Він продемонстрував власний інструмент Puzzle Engine, який використовує меню та підказки для створення різноманітних ігрових елементів – від механізмів головоломок та ігрової логіки до мистецтва й рівнів гри.

Також продемонстрував Angry Dev – прототип гри-головоломки, створений за допомогою Puzzle Engine приблизно за пʼять-шість годин.

«Зазвичай у компаніях дизайнери генерують ідею, але їм потрібні художник та інженер, щоб втілити її в життя. Тож ми хочемо, щоб дизайнерам було надзвичайно просто. Вони можуть придумати ідеї для створення прототипу лише за допомогою Puzzle Engine, без художника чи інженера», – зазначив посадовець.

Хаттул описав, як технологія Cosmic Lounge може генерувати величезну кількість рівнів, а потім проходити ці рівні для тестування.

ШІ може надати відгук щодо важливих моментів, таких як складність, можливі точки відтоку та навіть потенційні сфери для монетизації. Люди-дизайнери можуть редагувати й налаштовувати гру на основі відгуків ШІ.

Генеративний ШІ в галузі, яка постраждала від звільнень

«Ми не думаємо, що штучний інтелект виконує чиюсь роботу. Це не заміна когось. Ми думаємо про те, щоб ШІ допомагав членам нашої команди краще виконувати свою роботу, бути більш продуктивними й отримувати кращі результати», – наголосив Хаттул.

Однак багато розробників ігор можуть не поділяти цієї позиції. Протягом більшої частини року в галузі переважали звільнення, незважаючи на різке зростання прибутків.

Ігрова індустрія занепокоєна тим, як генеративний штучний інтелект вплине на неї. Користувачі також не у захваті від того, що ігри створюватиме ШІ. Деякі з них навіть обіцяють у соцмережах, що не гратимуть у такі ігри.

Раніше ми повідомляли, що блогер створив гру у стилі Angry Birds, використовуючи лише ChatGPT, DALL-E 3 та Midjourney.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.