ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Сема Альтмана звинуватили у психологічному насиллі напередодні звільнення з OpenAI

author avatar ProIT NEWS

Кілька вищих посадовців звернулися до правління OpenAI зі скаргами на образливу поведінку СЕО Сема Альтмана напередодні його звільнення, пише Washington Post. Зокрема, співробітники звинуватили його у психологічному насиллі, що спричинило хаос та затримки у роботі стартапу зі штучним інтелектом.

Працівники стверджували, що Альтман як поважний наставник, активний інвестор та символ революції в галузі штучного інтелекту виявляв психологічну агресію.

За інформацією анонімних джерел, лідери компанії вказували на те, що посадовець нацьковував працівників одне на одного. Кілька членів правління вважали, що Альтман збрехав їм. Наприклад, у межах кампанії з усунення члена правління Гелен Тонер після того, як вона опублікувала статтю з критикою OpenAI.

Ці скарги стали головним фактором раптового рішення ради директорів звільнити Сема Альтмана 17 листопада, стверджують інсайдери. Рішення тоді пояснили тим, що «він не був послідовно відвертим у спілкуванні». Проте, як писав ProIT, через п’ять днів Альтмана повернули на посаду після висловлення підтримки від понад 95% працівників.

Зараз, коли Сем Альтман знову керує OpenAI, він може зіткнутися із внутрішніми розбіжностями, навіть якщо команда проявляє єдність у соцмережах. В OpenAI зобов’язалися провести внутрішнє розслідування цього інциденту.

Раніше ProIT докладно розповідав про гру ШІ-престолів: чому Сема Альтмана спочатку звільнили, а потім повернули до OpenAI.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.