ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Sony оголосила про офіційну підтримку PlayStation VR2 на ПК з Windows

author avatar ProIT NEWS

Гарнітура Sony PlayStation VR2 спочатку була розроблена для роботи виключно з ігровою консоллю PS5, але тепер Sony оголосила, що в майбутньому вона буде сумісна з ігровими комп’ютерами Windows. Про це повідомляє TechNewsSpace.

Можливо, на рішення компанії вплинули не надто вдалі результати продажів нового пристрою. Зараз вона проводить тестування й обіцяє дозволити власникам PSVR 2 використовувати гарнітуру з ПК пізніше цього року.

«Ми раді повідомити, що зараз тестуємо можливість для гравців PS VR2 отримати доступ до додаткових ігор на ПК, щоб запропонувати ще більше різноманітних ігор на додаток до ігор PS VR2, доступних через PS5. Ми сподіваємося, що ця підтримка стане доступною у 2024 році, тому слідкуйте за оновленнями», – йдеться у блозі Sony.

Багато допитливих умів намагалися змусити гарнітуру PlayStation VR2 працювати з ПК із моменту її запуску, а команда програмістів iVRy навіть змогла зламати апаратну автентифікацію PSVR2 і змусити її працювати як віртуальний монітор.

Дослідники з The Verge змогли підключити гарнітуру PlayStation VR2 до ПК з Windows, але операційна система сприйняла її просто як другий екран. SteamVR взагалі не розпізнав гарнітуру.

До цього часу Sony скромно ставилася до того, як змусити гарнітуру PlayStation VR2 працювати на ПК. Рік тому на запитання журналістів про можливість такого підключення компанія відповіла:

«PSVR2 призначений для використання з консоллю PS5».

Тепер The Verge звернувся до Sony, щоб пояснити, що саме означає доступ до додаткових ігор на ПК і чи буде підтримка обмежена певними іграми. Коментарів від Sony поки не було.

Читайте також на ProIT: все, що вам слід знати про PlayStation 5 Pro.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.