ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Sony звільняє 900 співробітників PlayStation

author avatar ProIT NEWS

Компанія Sony звільняє близько 900 співробітників свого підрозділу PlayStation, що скорочує глобальну чисельність персоналу приблизно на 8%, повідомляє The Verge.

Звільнення вплине на низку студій PlayStation, зокрема Insomniac Games, Naughty Dog і Guerrilla Games.

Крім того, зазнала скорочень студія Firesprite, придбана Sony у 2021 році та відома розробкою The Playroom VR та Horizon: Call of the Mountain.

Найбільш радикальним кроком стало повне закриття London Studio, відповідального за серію SingStar та VR-ексклюзиви PlayStation VR Worlds і Blood & Truth.

«Ми ухвалили надзвичайно важке рішення оголосити про скорочення нашої загальної чисельності персоналу в усьому світі приблизно на 8%, або приблизно на 900 осіб», – сказав керівник PlayStation Джим Раян.

Звільнення відбулися лише через кілька днів після того, як Sony не досягла цільового показника продажів PS5, що призвело до різкого падіння вартості акцій компанії на $10 мільярдів.

Нещодавно ігрова індустрія постраждала від хвилі звільнень. Минулого місяця Microsoft звільнила 1900 співробітників Activision Blizzard та Xbox, що становить близько 8% від загального підрозділу Microsoft Gaming. Unity також звільнила 25% своєї робочої сили минулого місяця, а Discord звільнив 17% своїх співробітників.

Читайте також на ProIT, кому вдалося розпочати ІТ-карʼєру у 2023 році. Аналітика Mate academy по junior-айтівцях.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.