ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Spotify представляє підписку на аудіокниги за $9,99

author avatar ProIT NEWS

Тепер Spotify пропонує рівень доступу до аудіокниг за $9,99 на місяць, про що компанія оголосила на своєму сайті.

Як зазначили представники платформи, з моменту запуску аудіокниг у преміум-підписці кількість безкоштовних користувачів, які щодня шукають і взаємодіють зі вмістом аудіокниг, зросла на 45%. Зараз Spotify представляє новий варіант тарифного плану, щоб надати слухачам більш широкий вибір.

Платформа забезпечує повний доступ до каталогу аудіокниг Spotify із 15 годинами прослуховування (на долар дешевше, ніж Spotify Premium) і не включає музику без реклами.

Колекція із понад 200 тисяч аудіокниг потрапила на Spotify наприкінці минулого року. Всі учасники Spotify Premium (за винятком облікових записів Family або Duo) можуть насолоджуватися 15 годинами прослуховування аудіокниг щомісяця.

Отже, якщо ви із тих людей, яким потрібні й аудіокниги, і музика без реклами, то вам краще витратити додатковий долар на Spotify Premium.

Однак рівень доступу до аудіокниг є сильною альтернативою Audible. Найдешевший тарифний план Audible коштує $7,95 та надає лише надзвичайно обмежений вибір аудіокниг.

Оновлення до плану Audible Premium Plus за $14,95 дає користувачам безкоштовний кредит для покупки бестселера щомісяця. Spotify не використовує кредитну систему та не ховає бестселери за платним екраном. Ви просто платите щомісячно і слухаєте будь-які аудіокниги, які хочете.

15-годинний місячний ліміт Spotify також досить щедрий. Тим не менш користувачі, які регулярно слухають більш ніж 15 годин на місяць, можуть скористатися підпискою на Spotify та Audible. Якщо ви приєднаєтеся до рівня доступу до аудіокниг Spotify та Audible Premium Plus, то платитимете $24,94 щомісяця. Це менше, ніж ви заплатили б із власної кишені за одну бестселерну аудіокнигу чи тверду обкладинку.

У новій публікації в блозі Spotify повідомляє, що його безкоштовні користувачі регулярно намагаються взаємодіяти з аудіокнигами. Платформа Spotify також отримала 236 мільйонів платних клієнтів у 2023 році, хоча це може мати мало спільного з каталогом аудіокниг, оскільки він був представлений наприкінці року.

Тож рівень доступу до аудіокниг Spotify лише на долар дешевший, аніж Spotify Premium. Якщо ви хочете аудіокниги та музику без реклами, приєднайтеся до тарифного плану Premium. Новий рівень доступу до аудіокниг призначений для людей, яким цікаві аудіокниги більше, ніж музика чи подкасти.

Раніше ProIT повідомляв, що Spotify звільнила 17% співробітників компанії.

Також ми писали, що ​Spotify Premium збільшив тарифи у 53 країнах уперше за 12 років.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!‌‌‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.