Squid Games, Sonic і Rebel Moon від Netflix отримають свої відеоігри
Приблизно хвилину

Squid Games, Sonic і Rebel Moon від Netflix отримають свої відеоігри

author avatar ProIT NEWS

У 2021 році Netflix зайнявся іграми. До кінця поточного року він матиме 86 ігор, 40 з яких було випущено цьогоріч, включно з двома власними розробками: Oxenfree II: Lost Signals і Netflix Stories: Love is Blind, а також ліцензованими назвами, такими як Football Manager. 24 Mobile, Storyteller і Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, яка вийде пізніше.

Netflix не зупиняється на досягнутому. Нині в розробці приблизно 90 нових ігор, серед яких є назви, засновані на власному контенті, повідомляє GadgetsNow.

З 90 відеоігор, які розробляються, є принаймні 3 майбутні гри, засновані на оригінальних серіалах і фільмах Netflix. Набір ігор Squid Games є серед них. Так, гравці зможуть змагатися один з одним у різних іграх, представлених у шоу.

Крім того, Netflix співпрацює з Super Evil Megacorp над відеогрою Rebel Moon. The Money Heist: Ultimate Choice. Вона була оголошена минулого місяця на Geeked Week, випуск планується в січні 2024 року.

Sonic Mania Plus, Game Dev Tycoon і ще дві гри вийдуть на Netflix наступного року

Однією з майбутніх ігор є гра Sonic the Hedgehog під назвою Sonic Mania Plus, яка спочатку була випущена на ПК та консолях. Гра буде ексклюзивно доступна на мобільних пристроях для підписників Netflix.

У мобільній версії Sonic Mania з’явилися нові персонажі, зокрема броненосець Майті та білка-летяга Рей, а також новий режим гри.

Гра-симулятор моди FashionVerse також буде представлена в лінійці наступного року, яка дасть змогу гравцям одягатися як фотореалістичні моделі й створити свій модний бренд.

2024 року з’явиться й оновлена версія Game Dev Tycoon, яка включає ексклюзивну функцію Netflix, що дозволяє гравцям розробляти ігри на основі своїх улюблених фільмів і шоу.

І, нарешті, до ігрової бібліотеки приєднається Camp Spirit – сиквел Cosy Grove від Spry Fox, який минулого року був придбаний Netflix.

Інші назви, зокрема Hades, Chicken Run: Eggstraction, Netflix Stories: Virgin River тощо, також є в лінійці ігор.

Раніше ми повідомляли, що Netflix підрахував, скільки годин витрачено на перегляд «Нічного агента» та «Венздей», і скільки загалом годин витратили на серіали.

Також ProIT повідомляв, що Netflix винагороджуватиме тих, хто дивиться серіали «запоєм».

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.