ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Тиждень у робототехніці: безпілотники в Ikea й роботи-підводники

author avatar ProIT NEWS

Швейцарський стартап Verity оголосив новий раунд фінансування додатково до попереднього раунду серії B на суму $32 млн у березні. Його угода з Ikea по розміщенню 100 дронів на 16 складах компанії у Європі привернула велику увагу фахівців галузі.

Цей конкретний раунд фінансування буде спрямований на розширення, щоб задовольнити потребу у масштабуванні й розв’язанні питання щодо збільшення можливостей автоматизації ланцюга постачання.

Про це й інші новини у робототехніці йдеться в матеріалі TechCrunch.

Pano AI розробляє камери, здатні автоматично виявляти лісові пожежі. Ця технологія вже дає змогу отримувати інформацію про пожежі набагато раніше за повідомлення, які надходять на гарячі лінії спеціальних служб. З урахуванням зростання загрози лісових пожеж у всьому світі через збільшення температур компанія Pano AI оголосила про розширення фінансування серії A на $17 млн до попередніх $20 млн.

Поки дрони Verity працюють на складах, компанія Simbe Robotics сконцентрувалася на магазинах, де її роботи блукають торговельними майданчиками й контролюють наявність товарів у доступі для клієнтів. Компанія щойно оголосила про новий раунд фінансування у розмірі $28 млн серії B після $26 млн серії A кінця 2019 року. Це стало можливим після угоди про розміщення роботів Tally у всіх магазинах BJ Wholesale Club.

Будь-який будівельний проєкт вимагає проведення досліджень, інспекцій та моніторингу. Те ж саме стосується й проєктів на морському дні, кількість яких невпинно зростає. Вони швидко розвиваються завдяки попиту на морські вітрові електростанції.

Автономні підводні апарати Bedrock мають замінити дорогі човни з екіпажами, які використовуються для геологічних досліджень. Компанія щойно оголосила про отримання нового фінансування на суму $25 млн для розширення своєї місії.

Цікаво, що розробники зосереджені не на самому апаратному забезпеченні, а на доказі комерційної життєздатності продажу даних, які вони збирають завдяки автономному моніторингу.

Раніше ми повідомляли, що роботи не мають наміру красти робочі місця чи повставати проти людей.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.