ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

У новому GPT-магазині OpenAI з’явилася низка ботів-«подружок» ШІ

author avatar ProIT NEWS

За кілька днів після відкриття магазину на платформі з’явилося щонайменше шість ботів-«подружок». Зокрема, це Ai.Eva, My Tiefling Girlfriend, My Virtual Girlfriend, Your Girlfriend Tiffany, повідомляє Read Write.

Політика OpenAI не «дозволяє створення GPT, спрямованих на розвиток романтичних стосунків» і будь-яких інструментів, які вважаються «невідповідними для неповнолітніх», включно з «контентом сексуального чи непристойного характеру». Однак поки що боти-«подружки» продовжують існувати на платформі.

Деякі застосунки вже видалено, але, схоже, розробники стали більш креативними у своїх назвах і «кохана» генерує більш відповідні варіанти, ніж «подруга» в пошуку. Інші результати пошуку відображаються в розділі «Знайомства».

Які ще існують чат-боти ШІ?

Business Insider повідомив, що за останній рік популярність платформ – ШІ-компаньйонів зросла. Застосунок чат-бота Replika, який рекламується як «ШІ для тих, хто хоче мати друга без осуду, драми чи соціальної тривоги», завантажили понад 10 мільйонів разів.

Meta також створила колекцію ботів AI, які імітують знаменитостей і відомих персонажів історії. Від світської левиці Періс Хілтон, підприємиці та зірки реаліті-шоу Кендалл Дженнер до колишньої зірки НФЛ Тома Брейді ШІ-компаньйонів почали використовувати в США у вересні минулого року.

Character.AI, стартап чату з ШІ, заснований колишніми дослідниками Google і підтриманий фінансуванням у розмірі $150 мільйонів від Andreessen Horowitz, також додав кількох компаньйонів і друзів зі штучним інтелектом у спільну функцію групового чату в жовтні минулого року.

Вже існує кілька чат-ботів з ШІ, пов’язаних із романтикою. Наприклад, Digi, якого його розробник назвав «майбутнім AI Romantic Companionship». Кількість завантажень програми зросла після того, як вона була представлена ​​на платформі X.

Читайте також на ProIT, як перетворити ChatGPT на персонального лайф-коуча.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.