ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Вечір пʼятниці: X тестує adult content (NSFW)?

author avatar ProIT NEWS

X виправдовує свою назву, повідомляє Tech Crunch. Платформа працює над доповненням до функції «Спільноти», яка дозволить користувачам створювати групи для матеріалів із відповідним рейтингом.

Дослідник Деніел Бучук із Watchful, який аналізує розробку і продуктивність застосунків, знайшов цю функцію шляхом зворотного проєктування програми. Він поділився скриншотами, що показують, як можуть виглядати спільноти NSFW X.

Незалежний дослідник Nima Owij також помітив цю функцію в розробці минулого місяця.

У 2021 році Twitter представив функцію «Спільноти». Вона дає змогу користувачам публікувати повідомлення в менших підгрупах за інтересами, як subreddit.

Коли торік Ілон Маск купив Twitter, він вніс кардинальні зміни у фірмовий стиль застосунку, системи перевірки та заходи щодо монетизації творців, але деякі функції, як-от спільноти, залишалися без змін.

X також не виявив особливої ​​ініціативи у роботі зі значною групою онлайн секс-працівників, які звертаються до платформи (однієї з небагатьох, що допускає вміст для дорослих) для просування своїх платних пропозицій із таких сайтів, як OnlyFans.

«Нині Twitter справді є основним місцем для розміщення реклами для секс-працівників», – сказала минулого року у коментарі TechCrunch доктор Олівія Сноу, домінатрикс і дослідник Центру критичних інтернет-досліджень Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі.

Отже, більш м’яка політика платформи щодо контенту для дорослих має вирішальне значення для того, щоб працівники онлайн секс-бізнесу розвивали свій бізнес саме тут.

Зауважимо, що в X не надали коментарів на запит журналістів Tech Crunch.

Творцям контенту для дорослих дозволено публікувати відвертий вміст на X, хоча вони не можуть монетизувати його на платформі. Але якщо вони зможуть створити власні спільноти шанувальників, то ця функція може дати їм більш зручний спосіб охопити свою цільову аудиторію.

Попри те, що X, здається, працює над функцією NSFW Communities, це не означає, що вона буде реалізована. Невдовзі після того, як Ілон Маск взяв контроль над платформою, інженери виявили можливі функції, які дозволяють творцям монетизувати платні відео. Ці макети виглядали схожими на функції на OnlyFans.

Ще до поглинання Маском Twitter працював над конкурентом OnlyFans, але роботу було відкладено, оскільки Twitter не міг належним чином виявляти контент без згоди й такий, що містив сексуальну експлуатацію дітей.

За словами генерального директора X Лінди Яккаріно, у 2023 році платформа призупинила роботу 12,4 мільйона облікових записів за порушення політики вмісту порівняно із 2,3 мільйона облікових записів, видалених роком раніше.

Нещодавно ми повідомляли, що X надає синю галочку верифікації терористичним групам.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.