ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

X запускає аудіо- та відеодзвінки для абонентів без преміум-підписки

author avatar ProIT NEWS

Минулого року соціальна платформа X представила нову функцію, яка дозволяє користувачам здійснювати й приймати аудіо- та відеодзвінки (як у FaceTime і WhatsApp). Раніше ця функція була доступна лише для передплатників Premium, але X тепер розгортає її для більшої кількості користувачів, повідомляє 9to5mac.

Як поділився інженер X Енріке Барраган, а також генеральний директор компанії Лінда Яккаріно, платформа повільно розгортає аудіо- та відеодзвінки для тих, хто не підписався на X Premium.

X Premium (раніше відома як Twitter Blue) – це платна підписка, яка відкриває більше функцій, таких як можливість редагувати публікації, завантажувати довші відео й форматувати текст.

Користувачі цього тарифу також отримують значок підтвердження, мають вищі охоплення публікацій і бачать менше реклами.

Незабаром усі зможуть телефонувати та приймати дзвінки за допомогою програми X, а не лише ті, хто платить. Ця функція вбудована у прямий обмін повідомленнями та працює подібно до інших програм, які підтримують дзвінки, наприклад WhatsApp та Instagram. Завдяки інтеграції з iOS CallKit API ви бачитимете вхідні дзвінки на екрані блокування, як і звичайний дзвінок.

Ця функція викликала багато суперечок, коли вона була оголошена, оскільки деякі користувачі не були задоволені ідеєю отримувати дзвінки від людей, яких вони не знають.

На щастя, користувачі можуть контролювати, хто може їм телефонувати, або навіть вимкнути функцію виклику.

Ось як це зробити:

  • Відкрийте програму X.
  • Торкніться зображення профілю угорі.
  • Натисніть «Налаштування та конфіденційність».
  • Виберіть меню «Конфіденційність і безпека».
  • Торкніться опції «Прямі повідомлення».
  • Змінюйте параметри аудіо- та відеодзвінків на свій розсуд.

Ви можете отримувати дзвінки від людей із вашої адресної книги, облікових записів, на які ви підписані, або лише від перевірених користувачів.

Якщо ви хочете повністю вимкнути дзвінки на X, просто вимкніть перемикач «Увімкнути аудіо- та відеодзвінки». Якщо зробите це, то ніхто не зможе зателефонувати вам через X.

Також переконайтеся, що ви завантажили останню версію програми X з App Store.

Раніше ProIT повідомляв, що X надає синю галочку верифікації терористичним групам.

Читайте також на ProIT: Як Twitter, але без Маска. Нова соцмережа Bluesky від колишнього CEO і співзасновника Twitter Джека Дорсі відкрила реєстрацію на платформі.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.